Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Problém se druhý HDD

Problém se druhý HDD

28.01.2016 12:56
příspěvků:25

Ahoj všichni :-)
mám následující problém:

asi před dvěma měsíci jsem si koupil do ntb nový ssd disk, dal jsem ho na místo toho původního a původní jsem dal do rámečku místo mechaniky. přeisntaloval jsem windows a všechno fungovalo. asi po dvou týdnech jsem začal mít problémy, windows se nechtěl vůbec spustit a když jsem se do něho dostal přes recovery tak tam nebyl ten druhý disk. pomohla částečná obnova systému. pak se to ale opakovalo tak jsem to přisoudil windowsu 10, přeinstaloval jsem zpět na win8 ale problém je stále stejný. když tam ten druhý disk je tak do dělá bordel, když ho vyndám a nechám jenom ssd tak všechno šlape...

Nerozumím co se mu nelíbí :-D
Budu rád za každou reakci :-)
Dík

28.01.2016 12:58
ověřen
příspěvků:4 972

Ty máš rozbitý shift? Po tobě to číst je tedy zážitek.

Co znamená "dělá bordel". To nejde lépe popsat. Pokud to jenom dělá bordel, bude to asi rozbitý!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2016 13:15
příspěvků:25

Dělá bordel v tomhle případě znamená že to vždycky dva dny funguje, potom si to ze mě dělá srandu, nejde zapnout, potom zase najednou jde, někdy se ten disk ukáže, někdy ne, někdy když tam zrovna je a otevřu ho tak mi to celé spadne. A když ho vytáhnu ven tak je všechno bez problémů

28.01.2016 13:17
ověřen
příspěvků:4 972

Jestli ho program http://www.slunecnice.cz/sw/crystaldiskinfo/ najde, tak zkontroluj HDD a dej sem log - úpravy/kopírovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2016 13:52
příspěvků:25

Nenejde ho... začíná mi připadat že jsi měl pravdu a je prostě pokažený

28.01.2016 13:55
ověřen
příspěvků:4 972

Je vidět v Biosu?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2016 13:56
příspěvků:25

Taky ne, předtím tam ale ještě byl, nebyl vidět jenom ve správě disků ale teď už není nikde... :-( asi ho hodím psům :-D

28.01.2016 13:57
ověřen
příspěvků:4 972

Asi to je moudré rozhodnutí, ale lepší bude sběrný dvůr. :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2016 14:00
ověřen
příspěvků:2 090

Ještě bych ho strčil jako druhý disk do jiného PC. Když nebude vidět ani tam, pak je to úplně jasné.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
30.01.2016 14:18
příspěvků:25

Chtělo to vzít do ruky šroubovák ale asi jsem to vyřešil.

Řekl bych že za to může vlhkost. Trocha lihu a šmirglování a všechno funguje...

Zatím :-D

30.01.2016 14:38
ověřen
příspěvků:4 972

Někdy se povede, ale jak se tam dostala vlhkost?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
30.01.2016 14:51
příspěvků:25

To právě taky nechápu ale nevím co jiného by to mohlo způsobit. Větrák a chlazení a všechny horké části jsou na opačné straně počítače... tak nevím.

Jednou jsem do klávesnice vyklopil jogurt ale tím to nebude :-D to zastavila klávesnice.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace