Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Problem s vypínáním monitoru při hraní

Problem s vypínáním monitoru při hraní

20.05.2014 21:42
ověřen
příspěvků:1

Dobry den

Chci se optat. Hraju Diablo 3 RoS a jednou za cas se mi kompletne vypne monitor (video has no signal), ale pocitat bezi dal. slysim zvuky ze hry a to je vse. Musim pokazdy pocitac vypnout na tvrdo.

Zde je moje sestava : GK - AMD Radeon HD6800

proc. - Intel Core i5-2500K
MB - MSI P67A
zdroj - Coisair XT650
monitor - Philips 27" (rok stary)

vsechny vetraky mam vycistene a pastu na proc mam take :/

jeste v priloze posilam teploty.

Koukal sem na rozna fora a kazdy ma jinou radu, bud ovladace, kondenzatory apd. Ovladace mam aktualizovane a zadny z HW neni nijak poskozen. Doufam, ze nejak poradite. Sam uz fakt netusim.

V priloze zasilam rovnou i teploty pocitace.

Dekuji vsem za pomoc

21.05.2014 08:11
ověřen
příspěvků:1 280

emm... Ten procesor v zátěži ?! no nevím. 94°c je celkem dost. Jinak bych to viděl na grafiku, nebo zdroj..Nejdříve zkus karty docvaknout do slotu, pak zkontroluj, že je zapojené přídavné napájení. Pokud nepomůže, podívej se do BIOSU, zda-li tam není karta omezovaná spotřebou. Tato funkce je i ve windows, konkrétně : Ovl. panely > možnosti napájení> upravit vybrané schéma > PCI-e linka - řízení spotřeby musí být vypnuto.

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
22.05.2014 11:43
příspěvků:5 728

Jestli ti to ukazuje teploty správně, tak je máš hrozně vysoko. V záteži max 70 stupňů a ne 100... Zkus pro jistotu jiny monitor.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
19.06.2014 13:07

(účet zrušen)
příspěvků:16
nakladacka | 20.05.2014 21:42

Dobry den

Chci se optat. Hraju Diablo 3 RoS a jednou za cas se mi kompletne vypne monitor (video has no signal), ale pocitat bezi dal. slysim zvuky ze hry a to je vse. Musim pokazdy pocitac vypnout na tvrdo.

Zde je moje sestava : GK - AMD Radeon HD6800

proc. - Intel Core i5-2500K
MB - MSI P67A
zdroj - Coisair XT650
monitor - Philips 27" (rok stary)

vsechny vetraky mam vycistene a pastu na proc mam take :/

jeste v priloze posilam teploty.

Koukal sem na rozna fora a kazdy ma jinou radu, bud ovladace, kondenzatory apd. Ovladace mam aktualizovane a zadny z HW neni nijak poskozen. Doufam, ze nejak poradite. Sam uz fakt netusim.

V priloze zasilam rovnou i teploty pocitace.

Dekuji vsem za pomoc

Taky jsem měla ten problém.V možnostech nastavení, napájení všechny možnosti zmizely a nebylo možné nic nastavit.Po opravě instalace OS bylo vše ok.Display NVIDIA prostě stávkoval a přeinstalace nepomohla.Něco se při čistění registru smazalo.Občas se to stává.Na vině může být cokoli.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace