Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problem s pripojenim

Problem s pripojenim

18.07.2008 11:52
příspěvků:2

Dobry den,

na svem PC mam nainstalovane 64 bit Windows Vista Ultimate. Obcas se mi stane, ze spadne pripojeni k internetu (zrejme nejaky problem na routeru). Pripojeni ostatnich pocitacu je v tu chvily v poradku. Po restartovani PC vetsinou sit opet nabehne. Pak ale nastava neco zvlastniho. Pokud se pokusim pripojit pomoci jakyhokoliv prohlizece (Explorer, Mozilla, Opera, Safari), prohlizec stranku nezobrazi, po zavreni Windows nahlasi, ze program prestal pracovat. Pritom se na stranky, na ktere se chci pripojit, bez problemu "pingnu". Zajimave je, ze prestanou fungovat i vsechny programy, co potrebuji pripojeni na internet, pritom dle odezvy je internet dostupny. Zkousel sem vymenit router, ale problem se opakoval i na jinem routeru, pokud doslo k nahlemu vypadku site.

Problem vzdy vyresim tim, ze obnovi PC pomoci bodu obnoveni (vetsinou staci o jeden den). Pote PC opet nekolik dnu funguje jak by melo.

Nesetkal jste se nekdo s timto problemem? Budu moc vdecny za vsechny rady.

15.01.2009 08:28
příspěvků:1

Mám stejný problém. Na Vista Business 32 mi po chvíli (různě dlouhý) nejde otevřít žádná webová stránky. Stejně jak jsi psal ty tak se to stává ve všech prohlížečích (případně přestanouo reagovat), ping funguje, skype i icq zůstanou připojený. Pomůže restart notebooku. Na stolním pc s Win XP je to v pohodě takže předpokládám, že routerem to nebude. Navíc to bez potíží běželo cca týden po instalaci systému. Už taky nevím co s tím. Asi tam půjdou XPčka...

15.01.2009 19:06
příspěvků:2

Me pomohla reinstalace Vist

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace