Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > PRoblém s notebookem W8.1

PRoblém s notebookem W8.1

05.10.2015 15:23
příspěvků:3

Ahoj, mam problém.

Mám nový notebook a stáhl jsem si eset smart security 9 a nechal jsem tam McAfee..MYslel jsem, že ho hned smažu potom, ale teď mi notebook nejde..Někdy se ani nezobrazí ikony a o start ani nemluvě..na cokoli kliknu tak se nenačte nebo až za několik minut..bohužel nejde nic spustit natož odinstalovat McAffe..Poradíte mi, co s tím?

05.10.2015 15:27
ověřen
příspěvků:4 972

Nis se namaže ale odinstalovává, smazat můžeš tabuli ve škole. Tady asi pomůže jenom obnovení do továrního nastavení, pokud se tam dostaneš. Pak odinstalovat ten šmejd, restartovat a nainstalovat Eset. Legální Eset placený, nebo free zdarma.

Také je celkem fajn, když tazatel napíše co je to za stroj! Řešení bývají různá!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.10.2015 15:40
příspěvků:3

Dík za odpověd, je to HP Envy 15-u200nc x360..

05.10.2015 15:43
ověřen
příspěvků:4 972

Hmm, Lenovo např. má tlačítko na obnovení systému, tohle nevím. Pak to musiš zkoušet obnovit. Nic jiného mne nenapadá. Pak je ještě možnost si W8 stáhnout, vytvořit instalační médium /DVD, Flash/ a systém nainstalovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace