Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problém s notebookem

Problém s notebookem

13.07.2012 16:21
příspěvků:3

Ahoj, mám takový problém, když zapnu ntb, naskočí mi většinou jen černá obrazovka a nic víc a většinou nepomůže ani restartování... nevím co s tím Nevíte někdo co by to mohlo být?? A jak to opravit?

14.07.2012 06:24
příspěvků:5 728

ta chyba byla napsana tak obecne ze ti neporadime... Bios tam jede nebo cerna obrazovka uz pri zapnuti?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.07.2012 07:58
příspěvků:3

<fieldset><legend>radeksima</legend>ta chyba byla napsana tak obecne ze ti neporadime... Bios tam jede nebo cerna obrazovka uz pri zapnuti?

Já nevím... moc tomu nerozumím :/ prostě se všechno normálně načítá a když má naskočit plocha tak je to prostě jen černý

14.07.2012 09:00
příspěvků:5 728

no vidis... priste to staci takto napsat...

Zkusit jedine nouzovy rezim (pri zapinani mackat f8) a tam zkusit obnovu systemu http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/products/features/system-restore

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.07.2012 09:54
příspěvků:3

Ok zkusim to... děkuju za radu

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace