Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Problém s mým PC (mám pocit že Grafická karta)

Problém s mým PC (mám pocit že Grafická karta)

13.08.2012 18:01
příspěvků:2

Ahoj lidi mám takový problém když něco dělám na PC tak se mi najednou vypne monitor buď začne blikat bíle a nebo je jen tmavá (blikat začne po stlačení u monitoru), když do toho více zatlačím tak se vše vrátí do normálu, děje se to v nepravidelných časových intervalech. Přidávám video je tam například hra (Counter strike 1.6) a to opravdu uvidíte že se to hrát nedá. Nejraději bych ten notebook vyhodil.

http://youtu.be/0bf13qSiyK0
Dík za pomoc

13.08.2012 18:08
ověřen
příspěvků:206

Špatné kontakty, zkus vyfoukat stlačeným vzduchem (kompresorem). Pokud jsi kutil, a troufáš si, tak rozebrat.

13.08.2012 18:14
příspěvků:5 728

muze to byt uvolneny flex kabel popripade odchazejici grafika (studeny spoje, pomaha tzv. reflow a reballing). pochybuju ze to stlaceny vzduch vyresi-to by pomohlo v pripade, ze se ti ten notebook prehriva.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.08.2012 18:36
příspěvků:2

Tak okej zítra se na to vrhnu... Děkuju Vám

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace