Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Problém s MC

Problém s MC

03.02.2013 19:35
příspěvků:102

zdravím, chci se zeptat doted mi jel uplně v pohodě minecraft ale dnes když sem se připojil na server tak mě to vyhodilo chybu : minecraft internal exception java.net.socketexception software caused connection abort recv failed... Ale nato serveru sem hral doted v pohodě a ostatním hráčům to jede v pohodě. Prostě se připojím na server dal login a heslo a asi tak 3-5 sekund čekám a pak to vyhodí tu chybu. Díky moc za rady

04.02.2013 07:36
příspěvků:5 728

to bude chyba s pripojenim. Nehrabal jses v routeru? nedelals neco s pc? s firewallem?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
04.02.2013 12:45
příspěvků:272

Jo, mě to vyhozovalo něco podobnýho, pc jsem měl připojený pomocí wifi, takže jsem musel vypnout LAN port na pc a běží to jak má, protože java si myslela že nejsem připojenej k netu. ale určitě to bude sítí a u tebe, ne u ostatních hráčů, zkus si najet do minecraft fora a zadej tam ten dotaz nebohlášku zkopíruj a dej ji do googlu.

05.02.2013 16:47
příspěvků:17

Hhh tak to bude chyba java zkus upgradnout javu nebo grafickou kartu nebo force update.

Infopchelper

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace