Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problém s instalací SP1 pro W7

Problém s instalací SP1 pro W7

30.09.2015 19:51
příspěvků:6

Ahoj
prosím o radu
nejde mi nainstalovat SP1 pro W7
ani přes UPDATE ani RUČNĚ

ručně hásilo chybu ERROR_SXS_ASSEMBLY_MISSING

Přes update hlásí chybu 80070002 ,

když provedu http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/windows-update-error-80070002#1TC=windows-7

hlásí mi to chybu 80073701

chystám se tedy na https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/2700530

ale obávám se že budu skákat od chyby k chybě

není tento problém již znám a nevíte někdo poradit co rovnou udělat, abych mohl SP1 nainstalovat?

Díky

30.09.2015 20:00
ověřen
příspěvků:2 090

Asi tak 20 vteřin na Googlu: https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/2527001

Minimálně to stojí za vyzkoušení.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
30.09.2015 20:34
příspěvků:6

Mám Češtinu výchozí
ostatní jazyky nejdou odinstalovat

píše to vždy Jazyk se nepodařilo odinstalovat

01.10.2015 07:03
příspěvků:6

Bohužel nic z uvedeného nefunguje
jazyky nejdou odinstalovat

nebo - aktualizace se nepodařilo nainstalovat

01.10.2015 10:00
ověřen
příspěvků:2 090

A ten Tvůj odkaz https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/2700530 jsi zkoušel?? Jsou tam ještě dvě další metody.

Pak jsem našel ještě jednu možnost k vyzkoušení: http://support.microsoft.com/kb/971058

Jen podotýkám, že někdy instalaci aktualizací, tedy i SP1 může bránit antivirový software, doporučuje se ho před aktualizací vypnout.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.10.2015 13:01
příspěvků:6

Díky

nepomohlo to a antivir mám vypnutý celou dobu co to zkouším

potřebuji SP1 na něco tak nutně, že bych MUSEL reinstalovat windows?

02.10.2015 14:36
ověřen
příspěvků:4 972

Už si se ptal i na PC-Help. Tam ti poradili opravu systému, tu jsi provedl? A běžná otázky, systém je legální, nebo někde stažený?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.10.2015 14:42
příspěvků:7

třeba ji ani neumí:-))))))))))))

Díky za odpověď :)
02.10.2015 14:45
ověřen
příspěvků:4 972

To není žádná věda a je to intuitivní, spíš jde o to, zda je ten systém legální - koupený. Pokud je to někde stažené, pak to vůbec jít nemusí a ztrácíme jenom čas.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.10.2015 15:58
příspěvků:7

to máš recht

Díky za odpověď :)
05.10.2015 07:41
příspěvků:6

NBotebook jsem před lety zcela NOVÝ zakoupil v ALZA s instalovaným Windows7

Ano, učinil jsem pokusy oprav dle rad, nic nepomohlo, nebo nešlo dokončit.

Protomne zajímá, zda je nutné SP1 instalovat, resp. se patlat s reinstalem windows, kvuli opravě, kterou nemohu nainstalovat, a zjevně stovky dalších uživatelů, kterým návody od microsoft nefungují

dnes budu zkoušet opravu systému

jinak to asi nechám být, reinstal jsem učinil před půl rokem, byla to práce na 3 dny :-( (všechny soubory a nastavení)

05.10.2015 08:19
ověřen
příspěvků:4 972

Za 3 dny? To ti trvá fakt dlouho.

SP1 se má instalovat na čistý systém a ne když je tam milion dalších souborů.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.10.2015 14:20
ověřen
příspěvků:2 090

Dovolím si oponovat.

V době, kdy byl SP1 uvolněn, ho instalovaly statisíce, ne-li miliony uživatelů W7 na počítače, které zdaleka neměly čistou instalaci, ale byly již delší dobu používány a tedy měly nainstalovány spousty dalších programů. Přesto se většinou SP1 bez problémů nainstaloval.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
05.10.2015 14:22
ověřen
příspěvků:4 972

To na pravdivosti mého tvrzení nic nemění.

Edit: Netvrdím že nelze SP1 u W7 nainstalovat na již nainstalované programy, jde jen o to, že pokud se to instaluje na čistý systém, je to zpravidla bezproblémové.

Pokud tedy jsou potíže s takovou instalací SP1, je třeba to zkusit na čistý systém.

Podotýkám, že pokud nejde o systém legální, ale stažený někde z uložto.cz apod., pak ani tady se to podařit nemusí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.10.2015 05:59
příspěvků:6

Již jsem psal, že JDE o systém legální

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace