Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Problém s instalací ovladače

Problém s instalací ovladače

20.06.2012 20:01
příspěvků:272

Dobrý den. Vím že už je to můj několikátý dotaz za posledních pár dní, ale snažím se tu najít pomoc s problémama, které jsem měl už delší dobu s pc. Tentokrát se jedná o ovladače grafické karty. Potřebuji zapnout accelerated open GL, ale když jsem spustil amd ovladač ukázala se mi modrá smrt, tak jsem odinstaloval ovladače a nainstaloval jiné znovu, po instalaci mi to hodilo že instalace byla úspěšně dokončena a chce po mně restart pc, tak to restartuju ale po restartu(restartuju přes start->restart, nikoli "natvrdo") se mi jeví ovladače nenainstalované, když dám Ati catalyst control center kliknu na ikonku ve složce s nainstalovaným ovladačem, vyskočí mi okýnko s upozorněním že ovladač ke grafické kartě nebyl nainstalován, občas mi to hodí ještě od windowsu program na aktualizování grafického ovladače, jenže poté se to opakuje a když se přihlásím do windows tak mi vyskočí okýnko že instalace selhala->popisovač zařízení selhal. Nevíte prosím co s tím?

20.06.2012 20:24
příspěvků:1 279

Zkuste použít funkci obnovení systému - pokud Vám to dříve fungovalo jak má, nebo stáhněte jinou verzi ovladačů (pokud máte ty nejnovější, tak třeba o měsíc starší) nejprve však kompletně odinsalujte původní ovladače a smažte i soubory ve složce C:ATI (nebo C:AMD - podle grafické karty a verze ovladačů)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
21.06.2012 10:19
příspěvků:272

Všechno jsem smazal a odinstaloval. nainstaloval jsem to znovu ale zase to dělalo ten stejný problém, poté jsem zkusil funkci obnovení systému, ta tomu taky nepomohla. Zkusil jsem i ovladače na cd které jsem dostal spolu s grafikou v roce 2008, také nepomohlo. pak už to vidím jen na reinstalaci systému

21.06.2012 11:45
příspěvků:1 279

Nic moc jiného mě taky už nenapadá, pokud jste dodržel postupy, které jsem psal.....

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace