Problém s fps

21.02.2009 17:45
příspěvků:1

Zdravím, chcel by som požiadať o radu. Len včera som si kúpil nový procesor Intel Quad Core Q6600 s chladičom AC freezer 7 PRO a novú dosku gigabyte EP45-DS3, hlavne kvôli tomu, že mi hrozne sekali hry kvôli procesoru, ale grafickú kartu som nemenil. Momentálne mám Geforce 7950GT. Doteraz som stihol vyskúšať GTA IV a Call Of Duty 4 a pri obidvoch hrách mi neustále skáče fps. Pri CoD 4, kde mám všetko nastavené na maximum dosahuje fps v priemere od 35 až po 45 ale neustále sa po chvíli fps zníži až na 10-15 a potom po chvíli sa zase vráti na tých 35-45 a je to jedno či som alebo nie som práve vo veľkej prestrelke. Potom som vyskúšal aj GTA IV a robí uplne to iste ako pri CoD 4. Pre istotu som si otestoval PC aj na 3D mark 2006 a stalo sa to iste aj pri teste ako pri hrách a na konci som mal len score 4656 a na nete pre presne takú istú zostavu bolo score 11630. Tak prosim pomožte mi dakto, že v čom je problém , pretože ja som už zúfalý!!!! Diky

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace