Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Problém s displejem

Problém s displejem

06.04.2013 09:17
příspěvků:26

Ahoj, mám notebook MSI CX620. Nedávno se mi začaly uprostřed displeje objevovat svislé pruhy, ale nebyly vidět na všech barvách pozadí. Včera se mi to ale zhoršilo a vidím je pořád už od zapnutí počítače.

Když přes HDMI připojim notebook k televizi, tak na ní pruhy vidět nejsou a při přepnutí mezi integrovanou grafikou a ati radeon pruhy zůstanou. Odvodil jsem z toho, že problém by měl být v displeji a jeho výměna by to měla vyřešit. Jediné, co mi přijde zvláštní je, že se ty pruhy občas mění. Např. když zmenším okno prohlížeče, tak jich není tolik apod. Proto ještě než objednám displej za 2000kč bych si chtěl zeptat, zda si myslíte, že to pomůže. Díky za rady

06.04.2013 11:21
příspěvků:5 728

S tim musis pocitat, je to MSI smejd chyba podle me bude spis ve flexkabelu nez v samotnem displeji. Muze byt klidne jen uvolneny.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
06.04.2013 11:50
příspěvků:26

Díky, zkusim se na něj podívat. A chybu grafický karty teda můžu vyloučit?

07.04.2013 10:29
příspěvků:272

Pokud, jak jsi psal, že při HDMI to nedělá a při přepnutí na integrovanou grafiku dělá taky, je chyba někde od připojení flexkabelu až po display.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace