Problém s diskem C

23.12.2008 14:18
příspěvků:1

Zdravim všechny,

Mam takovej problém se svym notebookem, začnu asi tím co se vlastně děje s místnim diskem C. Když zapnu PC a přihlásim se, naskočí mi na obrazovce malý okýnko, kde v horní liště (té modré) v tom okénku je napsáno SRV #001 a v tabulce je napsáno toto : CLED Error, když otevřu tento počítač a 2x kliknu na místní disk C, naskočí mi toto : Cresycledboot.com není platná aplikace typu Win32. A přitom když kliknu na disk C pravym a dám prozkoumat, tak mi normálně vyskočí okno a je tam program files, windows apod. takže s diskem nic neni, ani všechna data nemam smazána, jde jenom o to že mi naskočí na obrazovce ta tabulka a nejde mi otevřít normálně disk C. Snad mi dokážete poradit předem moc díky všem co mi budou ochotní nějak poradit.

Jinak pro informaci : BIOS mam phoenix, HDD je rozdělený na C a D...s tím že D je jenom záloha počítače, C disk je naformátován systémem NTFS

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace