Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Problem s bezdratovym pripojenim z notebooku

Problem s bezdratovym pripojenim z notebooku

19.02.2012 22:56
příspěvků:1

Dobry den,

v poslednich mesicich se mi zacal vyskytovat velmi zavazny problem ohledne pripojovani meho notebooku k domaci wifi. Nekdy se napojim, nekdy vubec, vetsinou mi jede tak minutu a pak se odpoji, ac Spravce pripojeni hladi, ze napojeny j

sem. Restartovani modemu/routeru/pc obcas pomuze, avsak vzdy se jedna pouze o docasna reseni. Nekdy, kdyz mam "lepsi den", tak se mi signal vyhazuje tak po trech az peti minutach, kdy pomaha odpojeni a opetpvne zapojeni v notebooku.

Kdyz se s notebookem napojim na router primo kabelem, tak je vse bez problenu, a stejne tak je bez problemu kdyz se na router napojim z telefonu (ostatne tak ted pisi). Takze predpokladam, ze problem je nekde v pc, ale v tomhle se fakt nevyznam, takze bych moc rad nejakou dobrou dusi pozadal o pomoc.

Mam HP Pavilion dv6, win7 64x, zbytek nevim co je tak podstatne. Snad jen to, ze jsem zkousel o update routeru novymi aktualizacemi i repairem do puvodni verze, ale vse ezvysledne. Je taky mozne, ze jde o hardwarovou chybu notebooku, protoze se treba vubef nenapojim na bluetooth a chytani jakychkoliv bezdratove zasilanych dat je nemozne. A co se tyce nastavovani ptipojeni atd., tak na to si sam netroufnu.

Takze jeste jednou prosim o radu a predem dekuji za vas cas a ochotu!

Ps.: s jakoukoliv radou/postupem na me musite jak na tupce, fakt se v tom moc nevyznam... X-(

20.02.2012 05:25
příspěvků:5 728

Zkus v routeru nastavit jine pasmo (popripade ho z auto zmenit).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace