Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Problém na telefonu

Problém na telefonu

09.12.2015 12:14
ověřen
příspěvků:270

Zdravím , vím že to sem nepatří už jen kvuli tomu že to je "PCforum" ale nikdy mi nedokážou odpovědět ...

tak bych jsem se chtěl zeptat zde

Vždy když se chci připojit na telefonu na prohlížeči chrome na stránku "www.seznam.cz" tak mi to vyhodí

"vaše připojení není soukromé"
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
to samé psalo i na druhém telefonu

tam už se přes to dostanu a nyní to tam píše že

"Bezpečnostní certifikát webu není důveryhodný"

nevíte čím to může být ? na PC v pohodě funguje

Čas mám nastavený správně ...

dělá to jak na připojení Wi-fi tak i na Datovém připojení

Přijde mi divný že to začalo dělat ve stejnou dobu

na stejném prohlížeči A to i na datovém připojení ..

Není možné že to bude třeba nějakou novou verzí Chromu ? ...

EDIT : Dobře teď už mi to na obou telefonech ukazuje "vaše připojení není soukromé"

Nic :D
09.12.2015 12:49
ověřen
příspěvků:4 972

Podle mne to je těmi dvěma telefony. Na jednom se přihlásíš a systém či web vidí, že tam může koukat ještě jeden telefon. Což by nebylo soukromé, pokud by nebyl tvůj.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.12.2015 12:54
ověřen
příspěvků:270

doteď to tak ale fungovalo ... nechá proč dnes né ... :/

Nic :D
09.12.2015 12:56
ověřen
příspěvků:4 972

Zkuse tedy zeptat na seznamu.cz, třeba budou vědět.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.12.2015 12:57
ověřen
příspěvků:270

Nikde jsem tam žádné forum nebo podporu nenašel , nehodil by jste mi sem odkaz ?

Nic :D
09.12.2015 13:08
ověřen
příspěvků:270
bluespirit | 09.12.2015 12:56

Zkuse tedy zeptat na seznamu.cz, třeba budou vědět.

Okej poradili mi aŤ vymažu souboru cookies a pak resetnu telefonu , udělal jsem to a nic pořád to ukazuje "vaše připojení není soukromé" ... a ukazuje to jen na Chrome prohlížeči ... tak to nechápu

Nic :D
09.12.2015 14:21
ověřen
příspěvků:4 972

To bys opravdu hledal marně. Musíš rozkliknout nápovědu a dole najdeš toto

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace