Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Problém Monitor/GK

Problém Monitor/GK

07.10.2015 22:13
příspěvků:86

Zdravím mám problém,

Již delší dobu se mi na monitoru začaly objevovat blikající body( viz přiložený obrázek). Začíná to vždy po nějaké době není nijak určitá většinou po hraní (League of legends). Body blikají vždy na stejném místě cca v 1/3 z pravé strany v horní polovině Nemáte někdo nějakou radu jak se toho zbavit je to celkem nepříjemné se dívat se na film/ videa s blikajícími body.

Díky za rady
GK: AMD MSI R9 270X

08.10.2015 08:31
ověřen
příspěvků:4 972

Obávám se, že je to vada monitoru, resp. displeje.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.10.2015 10:53
příspěvků:86

no to mě taky napadlo, ale proč se to vždy objeví až po nějaké době. Ještě mě tak napadlo nemohl by to dělat vadný HDMI kabel ??

08.10.2015 13:43
ověřen
příspěvků:4 972

Myslím že vadný kabel by způsobil větší potíže. Pomohlo by zkusit jiný monitor.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.10.2015 14:00
ověřen
příspěvků:2 090

Kabel to dělat nebude. Osobně bych to spíš viděl na GK.

Vyzkoušet jiný monitor je jednodušší.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
08.10.2015 14:02
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud by to byla GK je lehké to zjistit. Stačí v době závady udělat printscreen, pokud to tam bude, je na vině grafika, pokud ne, je to za grafikou.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace