Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > problém: ASWJQ is compressed ...

problém: ASWJQ is compressed ...

07.09.2012 14:15
příspěvků:2

Dobrý den,

dnes se mi stal takový problémek. Zapl jsem počítač, a skočil mi tam problém s bootováním "Loading operating system... ASWJQ is compressed .. Press ctrl+alt+del to restart". Vůbec nevím co mám dělat, zkoušel jsem i přebootovat z flashky ale bez účinku. Nějaké rady, prosím? jinak OS mám windows 7. Předem děkuji za odpověď. PS: Omlouvám se kdyby byl můj dotaz ve špatné sekci, je to tím, že na fórum píšu poprvé a trošku se nevyznám . Děkuji za pochopení.

07.09.2012 17:16
příspěvků:5 728

nenapsals spatnou chybu? s tim jsem se vubec nesetkal (a ani google se s tim nesetkal ),

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
07.09.2012 18:04
příspěvků:2

<fieldset><legend>radeksima</legend>nenapsals spatnou chybu? s tim jsem se vubec nesetkal (a ani google se s tim nesetkal ),

Určitě ne, klidně udělám screen a přidám ho. Na google sem taky koukal a nenašel, proto sem napsal na fórum.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace