Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problém api-ms-win-crt-runtime
|<<1>>|

Problém api-ms-win-crt-runtime

20.11.2016 19:50
příspěvků:10

Dobrý večer, mám problém s počítačem, po tom, co se mi měnila grafika, po vyměně mi nejdou spustit novější aplikace (hry, itunes, cad...). Na několika webech jsem našel návod, ale nefunguje, když chci nainstalovat doporučený "ovladač", tak mi to napíše, že to není pro moji verzi windowsu, pro jistotu jsem zkusil stáhnout více verzí. Budu rád za všechny rady, děkuji

21.11.2016 09:56
ověřen
příspěvků:4 972

Jaký máš počítač, jakou grafiku a jaký systém to máme uhádnout?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.11.2016 10:24
ověřen
příspěvků:2 090

Jak říká bluespirit - doplň DETAILNĚ celou sestavu, pak Ti určitě zkusíme poradit. Bez toho nelze.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
21.11.2016 17:54
příspěvků:10

Akorát grafika je vyměněná za tuto -GeForce GTX 1060 3GT

21.11.2016 18:02
ověřen
příspěvků:2 090

Buď jsem slepej nebo nevidím, ale furt mi tam chybí to skoro nejpodstatnější - OPERAČNÍ SYSTÉM!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
21.11.2016 18:24
ověřen
příspěvků:4 972

Jo systém je důležitej. Taky bych se přimluvil za normální výpis komponentů a ne nějaký obrázek faktury.

Na stránkách výrobce GK si najdi kartu, svůj systém včetně 32/64bit a stáhni si příslušný ovladač.

Pokud si před tím instaloval "něco", pak to nejprve odinstaluj.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.11.2016 20:31
příspěvků:10

Windows 7 64 bit, podívám se na tu instalaci.

21.11.2016 21:15
ověřen
příspěvků:2 090
Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.11.2016 18:06
příspěvků:10

Nainstaloval jsem grafiku a když pustím tu aktualizaci, kterou jsem stáhl na microsoftu, tak mi to už přes 4 hodiny píše, že "probíhá vyhledávání aktualizace", tak nevím co s tím.

22.11.2016 18:10
ověřen
příspěvků:4 972

O žádné aktualizaci si nepsal O co tedy jde?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.11.2016 18:10
ověřen
příspěvků:4 972

O žádné aktualizaci si nepsal O co tedy jde?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.11.2016 18:14
ověřen
příspěvků:2 090

Jakou aktualizaci zase???

A který ovladač na grafiku jsi použil? Ten z mého odkazu?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.11.2016 18:28
příspěvků:10

Tak samozřejmě, když mi něco napíše nějakou chybu, tak to prvně napíšu do googlu a tam mi to vyhodilo, ať nainstaluji nějakou aktualizaci o to tu jde. Instaloval jsem to z vašeho odkazu.

22.11.2016 18:41
ověřen
příspěvků:2 090

Tedy můj odkaz fungoval. To mě těší.

Dále: "ať nainstaluji nějakou aktualizaci". Můžeš prosím Tě napsat, jakou? Piš sem co nejpodrobněji, jinak my potom vaříme z vody nebo vůbec neumíme poradit.

A jinak platí zásada: Do věcí, které dobře fungují, se zásadně nehrabu. To platí o té Tvé aktualizaci, která je k ničemu poté, co Ti grafika funguje správně. Proč se na ni nevykašleš?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.11.2016 18:48
příspěvků:10

Momentálně se mi to nechce načíst, já bych se rád v tom nehrabal, jenže když po opravě spustím počítač a nainstaluji si CAD a když ho chci spustit a napíše mi to tu chybu, co jsem posílal nahoře, tak se v tom asi hrabat budu muset nebo si mám představit, že to funguje a všechno bude v pořádku?

22.11.2016 19:56
ověřen
příspěvků:2 090

Zmatek nad zmatek.

Nemohl bys laskavě trošku logicky a rozumně popsat, co máš vlastně za problémy?

"se mi TO nechce načíst". Co TO???

Instalace CADu - zase nějaká dosud nezmíněná novinka.

"Nainstaloval jsem grafiku" - tedy mám zato, že je funkční. Nebo snad ne???

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.11.2016 20:28
příspěvků:10

Jelikož nejde Google, tak jsem to nemohl najít o tom CADu jsem to psal už na začátku, ovladač na grafiku mám nainstalovaný, tu chybu, kterou jsem psal na začátku jsem myslel. Pošlu tu aktualizaci, kterou jsem myslel, až mi zase půjde Google.

22.11.2016 20:28
příspěvků:757

Řekl bych, že by mu mohlo jít o tohle

http://www.autocadproblems.com/2016/06/how-to-solve-cant-start-because-api-ms.html

návod

https://www.youtube.com/watch?v=18-NocobSQk

(snad už YouTube funguje)

22.11.2016 20:35
příspěvků:10

To je ono, jenže když chci ten soubor nainstalovat, tak než jsem nainstaloval ovladač na grafickou kartu, tak mi to psalo že ta aktualizace neni podporována, po instalaci ovladače se mi aktualizace spusti, ale jak jsem zmiňoval, tak se aktualizace pořád načítá a nespustí se.

22.11.2016 20:58
příspěvků:757

Windows 7 máš aktualizovaný?

V poslední době jsou problémy s aktualizační službou Windows 7. Pokud dáš hledat nové aktualizace (Windows Update) systém začne hledat, ale nenajde nic za celý den.

Nebo máš čistě přeinstalovaný PC? Pak ti může chybět celá řada knihoven.

Pokud je to z programu AutoCad, zde si koukal?

http://forums.autodesk.com/t5/installation-licensing/api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0-dll-is-missing-autocad-2017/td-p/6231310

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace