Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Príspevok HELP ME!!!NEPOSLUŠNÁ HRATELNOST U 3D HER

Príspevok HELP ME!!!NEPOSLUŠNÁ HRATELNOST U 3D HER

10.08.2008 21:06

(neregistrovaný)

Potřebuji pomoc

Měnil jsem starou grafickou kartu za novou a narazil jsem na razadní a v celku závažný problém se stabilitou hratelnosti u 3D stříleček.

Tím chci říct, že když chci hrát :STALKERA a nebo COUNTER STRIKE 1 či SOURCE a jinné... tak při hraní narazím na velké problémy s hratelností a ovládáním při ovládání např.při pohybu do předu držím klávesu šipkou do předu až ji pustim tak to jede pár sekund úplňě samo. Automaticky se to pohybuje dál i když jsem už dávno klávesu pustil a začal jsem mačkat jinnou třeba šipku do zadu na tu to ovšem vůbec nereaguje, až po nějakých 5.sek to začne reagovat a pak to blbne znovu a ovládání myší dělá totéž začnu se pohybovat z myší třeba do prava, pak mi to vůbec nejde a když jde, pohyb myši se trhá a sotva se pohybuje vůbec nechápu proč mam takovou to nestabilitu s ovládáním a odezva na pohyb reaguje dost mizerně jakou koliv klávesu stisknu při hraní tak to reaguje dost nestabilně až opožděně.

Už jsem měl jednou ten samý problém, ale to jsem něměnil hardware a to spíše jsem instaloval knihovny jako je java a NET FRAMEWORK 3.0

Tak mi prosím poraďte, kdo víte jak tento problém vyřešit. Z cela chápu že asi nejednoduší možností je format disku a následně nová instalace windowsu, ale jenom se domnívám, tak na 70% že chyba je někde v nastavení windowsu či v ničem podobném prosím poraďte

19.08.2008 22:13
moderátorověřen
příspěvků:282

Pokud byla stara karta napriklad nvidia a nova je ati nebo naopak je vhodnejsi preinstalovat cely system, tedy to me vzdy pomohlo. Nevim ale jak je to u vist, ty uz mohou byt reseny lepe nez XP.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace