Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Pripojení k Internetu

Pripojení k Internetu

23.02.2011 10:13
příspěvků:3

Potreboval bych poraadit... sem u známejch na týden a potreboval bych se pripojit na notebook pres jejich Modem...Net mají pres klasickou káblofku... Kdyz prepojím sítový kabel z modemu do Notebooku, book nemúže identifikovat pripojený... Prosím o radu teda... dekuju moc..

23.02.2011 12:48
moderátorověřen
příspěvků:282

Zkusil bych tento postup:

-vypojit sitovy kabel z notebooku a k modemu nemit pripojen zadny jiny pocitac

-vypojit modem z napajeni, pockat 30 sekund, znova ho zapojit

-pripojit notebook

Pokud nepujde, je tu moznost ze je modem blokovan na jednu MAC adresu sitovky, ale to se me nezda realny, restartem by se toto melo vymazat a zablokovat opet na novou MAC.

23.02.2011 13:07
příspěvků:1 920

Nebo taky, modem neumí automaticky nebo jejich netové připojení rozdělovat IP, DNS apod.

Vezmi si jejich Smlouvu od poskytovatele a nastav si to v ovládacích panelech>síťová připojení>TC/IP a následně Vlastnosti.

25.03.2011 21:46
příspěvků:1

Mám net přes wifi,stahováni +- 750kB/s,upload +-180kB/s ale poslední dobou mi rychlost downloadu v kteroukoliv dobu po dosažení max.to je 750kB/s začne plynule klesat na +-352kB/s,upload to stejné na hodnotu +-120kB/s.Na té krabičce co do ní vede kabel od antény a z ní do PC je tlačítko reset,neposere se něco když ho zmáčknu?Abych pak nemusel něco nastavovat nebo volat poskytovateli že to nejde.Poskytovateli jsem volal a u něj prej žádnej problém není a rychlst údajně nebrzdí.Díky za odpověď.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace