Úvod > Fórum > Internet > Připojení internetu k XPčku (přes VMware)

[VYŘEŠENO] Připojení internetu k XPčku (přes VMware)

Dotaz vyřešen reakcí: 10.07.2017 22:37

10.07.2017 17:38
příspěvků:35

Dobrý den,

chtěl bych být ve virtuálnímu XPčku přes VMware připojen k internetu, abych si mohl bez problému zaktivovat systém. Jenže jsem zkoušel všechno v nastavení síti a pořád nejsem připojen k internetu a aktivace přes telefon už pár let po ukončení podpory Windowsu XP nebude fungovat. Ale jednou jsem to nějak nastavil, že internet šel, ale když jsem to tak zkusil nastavit znova, tak už to nešlo (asi jsem to udělal špatně). Poraďte prosím, jak mám připojit ten internet,

Díky,

10.07.2017 17:57
ověřen
příspěvků:4 972

Tohle opravdu málokdo používá a tak se rady možná nedočkáš. Zkusil bych ten mobil.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.07.2017 22:37
příspěvků:757

Virtuální OS si instaluje virtuální sítový adaptér a připojení přebírá z hostitelského operačního systému automaticky. Během instalace virtuálního OS se nic nenastavuje.

Psal si tu, že máš v PC Avast, takže bych zkontroloval zda např. firewal neblokuje připojení VMware do internetu. Případně dát celý Avast do …., a nainstalovat normální antivir.

Nastavení sítového adaptéru v VMware:

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace