Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Přijímačky-prosím o pomoc s pomůckou :D

Přijímačky-prosím o pomoc s pomůckou :D

23.04.2012 14:09
příspěvků:369

zdravim, zítra mě čekají přijímačky a potřeboval ybch poradit, tady jsem si udělal takový seznam základních vzorců, které bych nejspíše měl umět, ale bohužel to po sobě nemůžu v sešitě přečíst (přepsal jsem to ze sešitu), mohli byste mi to prosím někdo překontrolovat?

omlouvám se, že se ptám tady, ale myslím, že byste tomu mohli rozumět

a když už se ptám, nedělali jste někdo zkoušky na spš přerov? zajímalo by mě, jakou formou to probíhá, někdo říká že SCIO, jiní zas ústní zkoušení, takže já vážně nevím

prosím spěchá to
předem dík za případné odpovědi

  • EDIT: u frekvence je ve jmenovateli T, ne I, zmenšením obrázku se ta čárka ztratila

U´2 znamená na druhou

U*I znamená totéž jako U x I, tedy U krát I

MB: Gigabyte GA-880GM-D2H CPU: AMD Phenom II X4 840, 3,2 GHz GPU: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 560 Ti (OC) HDD: Samsung SpinPoint F4 3.5" 320GB HD322GJ RAM: 2x Kingston HyperX Genesis 2GB 1600MHz (celkem 4GB) zdroj: Corsair Builder Series CX600 V2 (600w) OS: Win 7 Ultimate 64-bit Kdo rád hraje CoD4 napište SZ, rád dám turnaj a něco málo se přiučím.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace