Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Prihlasovaci dialog do win XP

Prihlasovaci dialog do win XP

17.03.2008 21:34

(neregistrovaný)

Zdarec, ve win se celkem vyznam.. o to vic me sokovalo, ze nemuzu najit nastaveni, kterym se zrusi veskere prihlasovani do windows. Uz sem to myslim i nekolikrat delal.. ale ted to za boha nemuzu najit. Prosim help

19.03.2008 14:47
příspěvků:9

Windows se ti budou automaticky přihlašovat, když smažeš ostatní účty a zakážeš účet hosta(guest). Jinak od Microsoftu máš návod tady: http://support.microsoft.com/kb/315231/cs.

10.07.2008 10:46
příspěvků:1

Zdravim. Mam nasledujici problem. Po instalaci XP se po startu XP objevila úvodní obrazovka, kde se objevil jen můj účet. Pod ním byl box s aktivním kurzorem, takže stačilo zadat heslo a naběhl můj profil. Několikrát jsem např. po instalaci SP3, antiviru apod. restartoval a bylo to stále stejné. Druhý den jsem pustil PC objevila úvodní obrazovka, ale box s aktivním kurzorem se už neobjevil automaticky, musel jsem kliknout na název účtu, aby se objevil. Nechci se přihlašovat automaticky, ani používat starý přihlašovací dialog. Zkusil jsem automatické přihlašování, ale nezadal jsem heslo - dostal jsem chybovou hlášku. Má někdo podobnou zkušenost a nějaké řešení?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace