Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Při reinstallaci windows došlo k vypnutí a následnému problému

Při reinstallaci windows došlo k vypnutí a následnému problému

07.05.2017 13:41
příspěvků:2

Dobrý den,

Mám tu notebook lenovo z51-70, když jsem dával notebook do továrního nastavení čili kompletní reinstallaci jak nabízí sám notebook, přišla malá a omylem vypla notebook, od té doby tu mám ,,probíhá příprava" mám tu nyní zapojený usb flash disk s windowsama, ale v biosu nemohu nic dělat, jak mile odpojím flashku, naskočí instalace windows a za vteřinu se restartuje aa takhle furt dokola. Už nevím co s tím, děkuji za odpověď.

07.05.2017 15:16
ověřen
příspěvků:4 972

Tyto akce se nesmí přerušit. Tady nezbyde asi nic jiného, než čistá instalace.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.05.2017 09:25
příspěvků:2

Ano, ale jak docílit čisté instalace, když se od tohoto nemohu dostat? :/

08.05.2017 10:09
ověřen
příspěvků:4 972

Nejprve musíš v Biosu nastavit Bootování z flash. To nejde?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.05.2017 11:49
ověřen
příspěvků:2 090

Nejlépe vyndat HDD, naformátovat v jiném PC a strčit zpět do noťasu. Na čistý HDD už by měla instalace fungovat.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.05.2017 14:23
příspěvků:8

Dobrý den

Další možností je i rovnou instalace na HDD přes usb, ale to bych moc nedoporučoval. Lze tak řešit problém, kdy Vám nejde instalace kvůli BIOSu a tím pádem si nainstalujete čistý windows na HDD, pak se strčí zpět do laptopu a při spuštění systém pokračuje v instalaci (kvůli konfigurování atd. atd.)

Tady je nějaký ten návod:

http://www.ddworld.cz/blogy/software-a-hry/lze-nainstalovat-windows-7-na-usb-disk.html

Lepší ale než tohle je tento program, s kterým se pracuje lépe.

http://www.easyuefi.com/wintousb/
Hezký den,
Psycho

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace