Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Přehřívání Notebooku HP Envy 17 3070NR

Přehřívání Notebooku HP Envy 17 3070NR

10.10.2016 12:42
příspěvků:1

Dobrý den,

řeším problém se svym notebookem, přehřívá se, silně. Problém je že je čistý od prachu, větráčky i povrchy jsou čisté a je i přepastovaný. Když jsem se pídil po příčíně, všiml jsem si že když jede na baterce, tak jsou teploty stabilní a k přehřívání nedochází, to samé když jsem zkoušel jiný, ale slabší adaptér. K notebooku je 120W cca 13A adaptér, druhý co jsem zkoušel byl 6,6A a 65W adapter, u nej take nedochazelo k prehrivani, ale hry se chvilkami ukrutě sekali a mel jsem FPS dropy. Zkoušel jsem hledat na internetu i v AJ ale moc jsem toho nenašel, napadlo mě jestli nemůže byt chyba v adapteru, nebo nekde radili udelat "clear CMOS" že prý obcas se to zblaszni a bere si notebook vetsi proud nez by mel a procesor se proto prehriva, ale nevim. kdyz jsem testoval adaptery, tak se spustenou hrou byli teploty se slabsim adapterem okolo stabilnich 65-70 stupnu, ale jakmile jsem pripojil silnejsi, teploty behem par sekund vystouply na 80-85 stupnu a to bez spusteneho programu... dekuju za vsechyn rady

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace