Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Prázdná plocha bez ikon :-((

Prázdná plocha bez ikon :-((

21.02.2009 21:53
příspěvků:1

Takže počítač se začal zpomalovat a vůbec byl takovej "mimo" a do teďka nemáme obnovenou verzi Nodu, tak sem stáhla aspoň Avast, že pochytá aspoň část virů kerý v počítači jsou. Mno jenže infikovaný programy nešli ani vyléčit ani přendat do truhly, tak jsem je vymazala až na pár co sem dala ignorovat. Tak si řikám pohoda...jenže když se mi restartuje počítač tak se ukazuje jen plocha s myší, ale žádný ikony a vůbec nevim co stim, už sem ho restartovala několikrát, ale furt nic!!! Co mám dělat prosííím???!!!

20.03.2009 06:34
příspěvků:4

Naformátuj a až tam budeš dávát všechno znova, stáhni si nějakej fix na noda

12.05.2009 00:43
příspěvků:3

xD na plose dej pravej-zobrazit-zobrazit ikony na plose a ty trubko co si odepsal na tenhle dotaz formatování je zbytecny staci promazani a defragmenta a plus kontrola chyb

16.05.2009 10:00
příspěvků:4

<fieldset><legend>pidislav</legend>xD na plose dej pravej-zobrazit-zobrazit ikony na plose a ty trubko co si odepsal na tenhle dotaz formatování je zbytecny staci promazani a defragmenta a plus kontrola chyb

Když tam má jenom plochu s myší, tak jí asi ani nenaběhne lišta se startem, tak jsem počítal s tim, že se do winů vůbec nedostane..

01.06.2009 08:16
příspěvků:28

Nenabíhá ti explorer .. ne IE .. to je program na kterým vidíš právě lištu, ikony, start atd. stačí stisknout ctrl+alt+del, kterým spustíš správce úloh, pak v záložce aplikace dáš tlačítko nová úloha a najdeš explorer .. většinou c:windowsexplorer.exe ... pak ti všechno naběhne

01.02.2014 20:04
příspěvků:13

Mám menší problém z ikonama na ploše a to ten že po každém zapnutí PC nemám žádné ikony na ploše, zpátky je dám tak že kliknu pravý tlačítkem myši a vyberu zobrazit - zobrazit ikony na ploše, potom už je vše v pořádku ovšem hlavní problém je v tom že to musím dělat pokaždém zapnutí PC jelikož ikony my na ploše nezustavaji na trvalo jako normálně. Takže bych potřeboval prosím poradit jak to udělat aby se ikony drželi na ploše jako normálně. Díky moc...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace