Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Prasklý displey zevnitř z ničeho nic, notebook nespadl: POMOC

Prasklý displey zevnitř z ničeho nic, notebook nespadl: POMOC

29.05.2014 19:09
ověřen
příspěvků:3

Ahoj všichni,

koupila jsem si ntb HP cca za 11 tisíc a měla jsem ho doma asi 3 týdny. Vše šlo OK. Jeden večer jsem normálně byla na netu, vše šlapalo jako vždy a ráno ho zapnu a tam prasklina přes celou obrazovku viz příloha. Počítač mi nespadl, ani nebyl nijak poškozen mechanicky, měla jsem ho na stole. Je to prasklina uvnitř, z venku není ani škrábnutí. Fakt nevím, jak postupovat...v CZC mi to neuznali jako reklamaci, myslí si, že mi spadnul.

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Je to nespravedlivý a prý je to ojedinělý, ale nechci to nechat jen tak být.

Díky moc za pomoc!
Katka

30.05.2014 06:54
příspěvků:5 728

S tím asi nic neuděláš. Já to od pohledu vidím úplně stejně jak ten servis na rma... Nějaké pnutí teoreticky může vzniknout, ale je to ojedinelý případ.

Nemáte doma kočku, psa, nebo nějaké jiné zvíře (včetné dítěte), které na to mohlo skočit? To se mi jeví jako pravděpodobné ;)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.06.2014 19:38
ověřen
příspěvků:3

Právě že večer jsem ho zaklapla a ráno otevřela, že se jdu na něco mrknout a bylo to tam...fakt nechápu :-( A to jsem si ho koupila jako náhradu za můj ukradený počítač z práce :O Smůla no... Jinak psa doma nemáme, dítě ještě ani neleze, takže ne. Leda duch :-D Každopádně jsem ho dnes dala opravit za 2500.

02.06.2014 22:03
příspěvků:5 728

2500 je rozumna cena.

Ps. Doporucuji doma nainstalovat termokamery, prej se s nema nataci paranotmalni jevy :-))

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.06.2014 15:15
ověřen
příspěvků:3

Asi jo...díky za radu :-D

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace