Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Potřeboval bych poradit s výběrem

Potřeboval bych poradit s výběrem

26.07.2017 08:30
příspěvků:5

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem nového PC do cca 26k s dph, bez kolem 22k. Počítač pro maximální hraní a stream. Zkušenější poprosim poradit a komponenty nebo sestavy přímo psát dolů

Děkuju za jakékoliv rady.

26.07.2017 18:06
příspěvků:757

„Počítač pro maximální hraní a stream“ není ani zdaleka za 26.000,- Kč!!!

Jako takový minimum bych viděl

https://www.czc.cz/c34v29f5bqh639lo7k8ghokpd9/seznam

Bohužel ceny grafik jsou v současný době dost „přepálený“ a navíc ani není moc velký výběr. Doporučoval bych cca měsíc počkat.

Současně bych i upozornil, že streamerů na youtube i twitch(i) je celá řada. Spíše tam chybí někdo, kdo se na stream bude koukat. Máš pocit, že přicházíš s něčím originálním jako např. FattyPillow, Agraelus,… atd.?

27.07.2017 05:54
příspěvků:5

Hele jestli bude potřeba nech to klidně na 30k jestli tam jsou velký rozdíly výkonu, klidně si připlatim, jinak co jak budu streamovat neřeš mám to zařízené a měsíc klidně počkám

27.07.2017 18:26
příspěvků:757

„Hele jestli bude potřeba…“ to já přece nevím, co bude potřeba! Záleží, co chceš streamovat a co dál na PC poběží.

Pokud chceš streamovat např. psaní ve Wordu, stačí i 4 jádrový CPU. Pokud streamovat GTA přes OBS, záznam streamu ve 4k rozlišení, není Ryzen 5 1600 žádná bomba, 16 GB RAM je málo, HDD nestačí a GTX 1060 je slabá.

Poslední odstavec v předchozím příspěvku byl jen námět na zamyšlení, ale oddychl jsem si, že to nemusím řešit

28.07.2017 05:04
příspěvků:5

Ahoj, abych to jednoduše uzavřel, chtěl bych postavit co nejlepší pc za ty peníze, Mám i nějakou speciální slevu na všechny kompoponenty, takže bych tě poprosil jestli bys mi tady neposlal něco, Pc bude jak bylo řečeno na hraní a stream, v co nejlepší kvalitě by to šlo.

Dík

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace