Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Potíže s nabíjením

Potíže s nabíjením

12.09.2017 10:09
příspěvků:5

Ahoj, mám problém s nabíjením notebooku. Pokaždé když ho zapojím do nabíječky tak se pravidelně přestává na několik sekund nabíjet než nabíjení opět naskočí. Zkoušel jsem už koupit novou nabíječku ale nepomohlo to. Tak jsem si řekl že se zkusím zeptat na netu než do toho vrážet prachy metodou pokus omyl... Díky za odpovědi

12.09.2017 10:10
ověřen
příspěvků:4 972

To vypadá na baterku, jak je stará? Co je to za nb?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
12.09.2017 10:26
ověřen
příspěvků:2 090
driver55 | 12.09.2017 10:09

Ahoj, mám problém s nabíjením notebooku. Pokaždé když ho zapojím do nabíječky tak se pravidelně přestává na několik sekund nabíjet než nabíjení opět naskočí. Zkoušel jsem už koupit novou nabíječku ale nepomohlo to. Tak jsem si řekl že se zkusím zeptat na netu než do toho vrážet prachy metodou pokus omyl... Díky za odpovědi

A baterka se nabije, nebo ne? Notebook na baterku funguje nebo jen přes adaptér? Doplň prosím informace.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
13.09.2017 16:07
příspěvků:5

Baterka i notebook jsou staré 3 roky, na liště u ikony baterky se to nabíjení taky přeblikává takže bych řekl že baterka reaguje. Díval jsem se ještě na internetu a asi to hodím do servisu než se o něco pokoušet sám... Neznáte nějaký dobrý z okolí Ostravy?

13.09.2017 16:26
ověřen
příspěvků:4 972

Ty nepoznáš zda je baterka nabitá. V Ostravě je http://www.abax.cz/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.09.2017 16:14
příspěvků:5

Samozřejmě že poznám když je nabitá, většinou nosím notebook sebou po bytě a tak měla baterka cca 30% když se ten problém poprvé objevil a pak pořád kolísala mezi 30-40% podle toho jak dlouho se mi zornva podařilo udržet nabíjení než to zase vypadlo.

Byl jsem se včera poradit do toho abaxu a pán mi tam říkal možné příčiny které to můžou způsobit takže tam noťas v pondělí zanesu a uvidí se.

16.09.2017 16:17
ověřen
příspěvků:4 972

Špatná baterka...

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.09.2017 14:35
příspěvků:5

Ano asi to bude tou baterkou ale nechtěl jsem do toho naslepo dávat další peníze tak si radši zaplatím servis ať se mi na to podívají. Dneska jsem noťas zanesl do toho abaxu tak uvidím co mi řeknou a dám ještě vědět.

Každopádně děkuju za rady :-)

18.09.2017 14:40
ověřen
příspěvků:4 972

Takto zaplatíš dvojnásobek....

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.09.2017 18:42
příspěvků:5

Myslíš že si za to naúčtují takovou pálku? To mi přijde přestřelené... Bavil jsem se ještě o tom i s kolegou co mi říkal že si u abaxu nechal spravovat telefon a taky mi je doporučoval

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace