Porucha PC

16.01.2014 15:20
příspěvků:2

Ahoj . nastal problem s mojim miláčkem , po vypnuti včer a ráno opětovnym zapnutím se pc nezapne , musim mačkat jak blbec a někdy naskočil až na dejme tomu 60 stisknuti .Neřešil jsem to , těd ale nenajede vubec ani po milionkrátem zmačknuti přetoči se akorát větrák na zdroji a na základce ale zase hned přestane , dostane to jenom impuls ale nechytne se , Nevíte proísm někdo o co by se mohlo jednat ? Děkuji moc .

Javid3

16.01.2014 15:46
příspěvků:102

no podla mňa tam máš niečo zo zdrojom, keďže sa ti nevie zapnúť. Skús pozrieť káble či máš všetký správne zapojené.

16.01.2014 16:23
příspěvků:2

Všechny kabele vytáhnute a znova zasunute pořádně zkontrolováne , furt nic

16.01.2014 16:52
příspěvků:5 728

mrkni se na desku, jestli nejsou nejake vytekle kondenzatory.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
17.01.2014 05:44
příspěvků:102

to by sa pozom spustil zdroj aj monitor kebyže je niečo zo základovkou. mne sa raz zakladovka vypálila no normalne sa mi zdroj zapol len monitor svietil načierno. ale neviem. možno tam môôže byť naozaj niečo zle zapojené. skús pozrieť káble zo zdroja do základovky či sú správne zapojené. hlavne ten veľký konektor, ktorý dáva systému enegriu.

17.01.2014 07:36
příspěvků:5 728

Jak sám napsal, podaří se mu zapnout pc třeba až na po 60té - za studena mu nenaskočí, když se zahřeje tak už ano. A nejvíc závýslé na teploté jsou kondenzátory, obvzlášť, když jsou vyteklé. Podobný problém jsem měl, 2 kondenzátory u procesoru vyteklé, po výměně vše ok.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace