Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > !POMOC! Zvětšené ikony a další

!POMOC! Zvětšené ikony a další

13.01.2017 10:38
příspěvků:1

Dobrý den, na mém notebooku se mi zvětšilo pár věcí a nejde mi to dát do původního stavu (není to problém zvětšení pomocí CTRL ani v nastavení displeje). Mám zvetšené písmo i všech ikon na ploše , pak když rozkliknu složku kterou mám na liště v google chromu, všechny nápisy souboru ve složce jsou zase mnohonásobně větším písmem. Programy jako excel a word, mám celkové pracovní prostředí mnohem větší (ikony a písmo), ale ne přímo text který píšu, ten má normální velikost. Přidám obrazek jak vypadá word po otevření. Nevíte prosím co s tím?

13.01.2017 15:15
ověřen
příspěvků:2 090

Jelikož máš W10 (což jsi měla sama sdělit!), zkusila jsi panel Nastavení??

A vůbec, co všechno jsi vlastně už zkusila?? Věštecká koule mi jaksi chybí......

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
14.02.2017 09:19
příspěvků:19

Mě se něco podobného stává na tabletu u aplikace Es File Explorer.

14.02.2017 12:24
ověřen
příspěvků:2 090

A rada je kde?

Vlastně já zapomněl, tvoje rady jsou nebezpečné, takže raději ne.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace