Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Pomoc s výberom notebooku

Pomoc s výberom notebooku

02.02.2018 18:16
příspěvků:1

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu :-) Som študentka vysokej školy a potebujem do školy nosiť každý deň notebook. Doteraz som to riešila svojím skoro dvojročným Acerom Aspire E15. Avšak notebook zamŕza, je pomalý a hlavne veľmi ťažký (pri každodennom nosení notebooku a aj skrípt sa to naozaj nedá zvládať.) Preto som sa rozhodla pre zakúpenie nového počítača. Avšak na trhu ich je toľko, že si sama nedokážem poradiť. Hlavnými kritériami sú pre mňa hmotnosť - max do 1,2 kg a uhlopriečka max do 13 palcov. Bolo by fajn ak by ten notebook šlapal ako hodinky viac ako rok, pretože je to predsalen väčšia investícia. Budget je do 1200€ maximálne, aj to už sa mi pri tej sume chce plakať, predsalen som študent...Medzi mojimi favoritmi sú Hp Spectre 360x, no čítala som o ňom recenzie, že sa často prehrieva a všeobecne HP je dosť kazivá značka. Ďalšou alternatívou je Apple Macbook 12, no nie som si ním istá, keďže je tam len jeden port, je to úplne iný systém a je veľmi drahý..bola by som rada za každú radu ohľadom mojej dilemy a taktiež aj za iné odporúčania notebookov :-) Ďakujem!

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace