Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > pomoc s pustanim prgramou a miniaplikaciami

pomoc s pustanim prgramou a miniaplikaciami

26.10.2010 14:36
příspěvků:1

zdravim,na jednom fore som zalozil temu ale tam mi asi zial pomoct nevedia,tak prosim vas pomozete mi mam takyto probem:

prosim vas,dneska znicoo nic ked som zapnul notbook tak mi nejde ani jeden program otvorim ked sa ho pokusim otvorim tak mi napise toto:

http://img820.imageshack.us/img820/6369/beznzvum.png

a potom tu mam dalsi problem ako keby sa mi rozpadli minialikacie alebo co,mislel som si ze to je grafikou ale tu som preinstaloval ale stale to robi,mozte to vidiet tuto:-(oznacel som to cervenou frbou)

http://img243.imageshack.us/img243/3670/beznzvunv.png

maju to byt normlane pekne minialikacie ktore mi ukazuju napr,stav baterie alebo aky mam signal s routrom alebo hodiny atd,skusal som aj opetovnu preinstalaciu ale nepomohlo.

ked skusim otvorit ten pgogram tak mi tam nase tu chybu dam zobrait moznosti ,a tam mi to napise toto:

Přidání nebo odebrání serveru v zóně zabezpečení

Nastavení zón zabezpečení můžete změnit v ovládacích panelech, nikdy byste však neměli přidávat adresu URL do zóny Důvěryhodné servery, nejste-li si zcela jisti, že je daný server skutečně důvěryhodný.

Klikněte na tlačítko Start, klikněte na položku Ovládací panely, do vyhledávacího pole zadejte text Možnosti Internetu a klikněte na položku Možnosti Internetu.

Klikněte na kartu Zabezpečení, klikněte na příslušnou zónu zabezpečení (Místní intranet, Důvěryhodné servery nebo Servery s omezeným přístupem) a poté na tlačítko Servery.

Pokud jste v předchozím kroku vybrali zónu Místní intranet, klikněte na tlačítko Upřesnit.

Proveďte některou z následujících akcí:

Chcete-li přidat server, zadejte jeho adresu URL do pole Přidat tento web k zóně a poté klikněte na tlačítko Přidat.

Chcete-li odebrat server, klikněte na jeho adresu URL v seznamu Webové servery a poté klikněte na tlačítko Odebrat.

to som skusal tiez len som tam odfajkoval a ododfajkoval veci a nic.ani neviem cim sa to spravilo,mam na misli ako to vlastne zacolo,ved som len vypnul pc iel som spat rano zapnem a uz mi to zacalo vyhodzovat.

26.10.2010 17:00
příspěvků:208

Máš tam kopu zbytočních softow čo tomu systemu moc neprispieva, to že si tam dal dva antiviraky si si pohukal system a takíto maš vysledok že sa to bije medzi sebov a jedno z druhím sa považuju za zavirene alebo v systeme máš bordel ako zverinec z netu, z disku si vytiahni udaje čo potrebuješ a spust tovarne obnovenie cez klavesu F9 pri tvojom ASUSE a zapametaj si dobre že v systeme može byt len jeden antivir, ten antivir MCAFE vyhod lebo ten ti to može sposobovat no a ked ti to nepomože tak obnov system, MCAFE je nanič antivirus a mesto neho si nechaj tu aviru alebo tam hod NOD32

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace