Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Pomoc s novým počítačem

Pomoc s novým počítačem

20.07.2018 10:43
příspěvků:3

Dobrý den,

jsem úplný laik co se týče počítačů. Moje oblíbená hra kterou hraju uz X let přišla s dalším datadiskem, a muj počítač uz na to nestačí.

Moc prosím o radu, jestli mam koupit radši celý počítač, nebo jen části a dat to někomu aby to dal dohromady? Případně prosím o pomoc co koupit

V mém počítači mám :

processor: Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.40GHz

Memory (RAM): 4,50 GB
Graphics: NVIDIA GeForce GT 730

Gaming graphics: 3039 MB Total available graphics memory

Na fotce jsou požadavky hry.
Předem děkuji za odpověď.

20.07.2018 11:24
příspěvků:230

Zdravím, jaku máš desku? Každopádně ale myslím, že stejně výkonný CPU jako potřebuješ do té tvojí desky nepůjde. Takže bych se přikláněl ke kompletní výměně celého PC.

20.07.2018 11:40
příspěvků:3

Tyjo, to nevím. To najdu kde?

Ja si osobně taky myslím ze je to možná na výměnu celého pc, je starej, původně byl v kanceláři jen na internet a dokumenty, uz slouží přes 8 let. Když vyšel předchozí datadisk, měnil mi kamarád jen grafickou kartu. A ještě si to sedí natolik, ze musím mit nejakou externí zvukovku, protože bez toho mi nejde zvuk.

Jenže se nevyznám fakt v ničem a nechci se nechat od prodejců nejak napálit. S vyšší cenou počítám. Ale nechci dat zbytečně moc.

23.07.2018 06:53
příspěvků:230

Kolik jsi ochotný dát za nový PC? Desku najdeš třeba v programu cpu-z, ale to je stejně jedno. 8 let už je fakt dost a upgrade by asi nebyl moc logický.

08.08.2018 16:06
příspěvků:3

No, asi tolik, kolik bude třeba. Líbil by se mi tak do 25 000 teda, ale kdyz bude stát víc, tak co s ebude dát dělat..

13.08.2018 11:42
příspěvků:230

Chceš za tu cenu čistě jenom bednu nebo potřebuješ myš, klávesnici, monitor a OS?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace