Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Pomoc - INFO GRAFICKA KARTA

Pomoc - INFO GRAFICKA KARTA

11.05.2015 14:56
příspěvků:1

Zdravím, potřebuju poradit.

Koupil sem si nový PC a je na něm grafická karta, a potřebuju připojit kabel do grafické karty a druhou stranu toho kabelu do monitoru ale do monitoru mi to nepasuje protože koncovka kabelu je jiná než koncovka do monitoru...potřebuju sehnat (viz. obrazek). Prostě potřebuju takovou připojku skrz grafiku až na ten KABEL... aby ten kábl navazoval na ten monitor.

Může mi někdo poradit kde si to mužu zakoupit nebo jak se to jmenuje?

Děkuju moc

:)
11.05.2015 15:23
ověřen
příspěvků:2 090

Jmenuje se to redukce DVI - VGA a seženeš to v každém PC e-shopu nebo Ti to objedná každý solidní prodejce PC.

Druhá věc je, zda Tvá GK má vůbec v DVI analogový výstup, pokud ne, tak Ti to fungovat nebude. Co máš za GK?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
12.05.2015 18:51
ověřen
příspěvků:26

Ta redukce je u kazde GK.Poptej se znamych ,vetsina ji ani nepotrebuje

CPU: Intel Core i5 4670K ,RAM: Kingston HyperX blu 8GB (kit 2 x 4GB) 1600 MHz ,MB: MSI Z87-G45 Gaming ,GK: MSI nVidia N760 TF 2GD5/OC Gaming ,Zdroj: Seasonic S12II-620 ,HDD: Seagate Desktop HDD 1TB ,OS: Windows 7 Ultimate 64bit
15.05.2015 08:44
příspěvků:1

Každá grafická karta s DVI konektorem podporuje redukci na analogový výstup, takže je zbytečně matoucí sem psát o nějaké nekompatibilitě...

V dotazu se podle mě ptá na DVI to DVI. Proč by chtěl DVI to VGA, když má redukci? Každopádně se to prodává téměř v každé prodejně s elektronikou, stačí se zeptat na DVI kabel k monitoru.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace