Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Pomalý internet

Pomalý internet

30.05.2016 17:09
příspěvků:1

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co by mohlo pomoci s pomalým internetem třeba něaký software.

30.05.2016 19:00
ověřen
příspěvků:4 972

Rychlost internetu je zpravidla daná cenou. Pokud máš něco zaplaceno, pak by to tak mělo fungovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.06.2016 16:12
ověřen
příspěvků:21
majorlp | 30.05.2016 17:09

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co by mohlo pomoci s pomalým internetem třeba něaký software.

Ahoj,o žádném softwaru nevim,protože o internetu se moc nezajímám,ale každopádně o žádném softwaru nevím.Možná máš PC/NTB nějaký vir,nebo máš málo místa na disku a proto máš pomalý internet.Jestli to nebude tím,tak mám ještě jeden tip,ale do toho by si musel už investovat...

1)buď je to tvým routerem

některé routery vydrží málo,já měl to samý a proto jsem si koupil nový a internet jsem měl rychlejší

2)nebo si kup LAN kabel

po koupi LAN kabelu jsme měl rychejší net,a když jsem měl nový router+LAN kabel tak to bylo jako práce na netu v ráji

Jsem tu pro Vás, rád pomužu všem...
19.07.2016 12:40
příspěvků:5

Zkuste změnit providera, na http://www.internetpraha.com/ mají rychlost připojení 40Mb/s za 449 měsíčně

19.07.2016 13:06
ověřen
příspěvků:2 090

Jak víš, že je pražák

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace