Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Pomalé XPčko přes VMware

[VYŘEŠENO] Pomalé XPčko přes VMware

Dotaz vyřešen reakcí: 07.07.2017 17:13

07.07.2017 14:20
příspěvků:35

Dobrý den,

rád bych chtěl mít virtuálně operační systém Windows XP přes VMware Workstation Player na hry, co nefungují na desítce ani na 98čce, kterou mám také jako virtuální počítač VMwareu. Ty hry, které chci mít na tom virtuálním XPčku, očividně fungují všechny, i zvuk funguje, ale to XPčko je strašně pomalé (dlouho trvá, než se načte nebo zas vypne nebo až na něco zareaguje). Už když jsem ho na tom emulátoru instaloval, tak instalace netrvala 39 minut, nýbrž zhruba 2 hodiny. Už jsem zkoušel také VirtualBox, ten je sice rychlejší, ale stejně mi spustil pouze dvě hry, aniž by mi to neházelo chyby (že chybí tamto a tohle, takže se to nespustí). Tomuhle uživateli (viz. https://www.youtube.com/watch?v=ai3ivcDQu1s) to šlo normální rychlostí, ale mně to běží pomalu - a to užíváme oba Windows 10. Poraďte prosím.

Díky,

07.07.2017 17:13
příspěvků:757

Virtualizaci v biosu máš povolenou?

Záleží na výkonu PC - specifikace uvedena není.

09.07.2017 17:49
příspěvků:35

Ano, musel jsem v Avastu vypnout hardwareovou virtualizaci, aby to bylo rychlejší. Díky ,

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace