Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Poliaty notebook pivom vodotesna klavesnica

Poliaty notebook pivom vodotesna klavesnica

27.02.2012 15:18
příspěvků:5

Zdravim asi pred tyzdnom som si polial notebook pivom, odvtedy mi nejdu niektore tlacitka notebook mal mat vodotesnu klavesnicu ( HP 4530s dolná klávesnice proti polití s odvodovými kanálky) je v zaruke, neviem ci ho mam reklamovat ci zbytocne nepridem o 12 eur za neopodstatnenu reklamaciu avsak pozrel som sa aj na to z toho hladiska ze je to vlastne ako keby mi tam dali zly chladic ktory spravne neochladil ten procesor a zhorel, ak by som to aj nemal reklamovat prosim poradte mi ako by som to mal dalej riesit ci rozobrat notebook vycitit liehom alebo servis kolko to moze stat ? dik moc

27.02.2012 15:48
příspěvků:5 728

Klavesnici zvladnes vymenit i sam (mel bys), na aukru se najde urcite neco do cca 500kc. Jinak, to ze ma kanalky neznamena, ze je to duvod k reklamaci-to ze se ti tam dostala kapalina je dostatecny duvod k neuznani reklamace (a zneplatneni,takze ntb bude bez zaruky). Ovsem pokud ve smluvnich (reklamacnich) podminkach garantuji funkcnost klaves po politi kapalinou, tak by ti zarucni opravu meli uznat.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
20.03.2012 09:51
příspěvků:1

Já myslím, že vzhledem k tomu, že měla bý klávesnice vodotěsná a není, je to dobrý důvod k reklamaci. K čemu jinému ti pak je vodotěsná klávesnice, když vodotěsná není?Jak jinak to zjistit než ji polít?Netěsní tak reklamovat.

Nejlepší razítka jsou razítka od Trodatu, dělají dokonce i gravírování .
20.03.2012 11:29
příspěvků:1 279

Pozor na jednu věc - voděodolná není vodotěstná! V podmínkách mohou mít, že tomu nevadí déšť, ale že na přímé polití tekutinou se to nevztahuje (tohle si to chce zjistit a pokud to tam nemají, tak bych to reklamoval)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace