Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Po startu windowsu se neukáže pin / Windows 10

Po startu windowsu se neukáže pin / Windows 10

29.12.2015 12:35
příspěvků:39

Zdravím. Už dlouho (od března) mám windows 10 a fungoval normálně. Jeden den jsem zapl PC a zobrazilo se jen toto. Nejde zadat pin. Dostat na plochu se nemůžu a ani správce úloh nebo něco podobného nefunguje. Nevíte někdo co s tím? Nechce se mi reinstalovat windows, mám tam dost věcí, které bych nechtěl ztratit.

29.12.2015 12:50
ověřen
příspěvků:4 972

Nabootuj instalační CD se systémem a oprav to.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.12.2015 20:43
příspěvků:513

Na starých operačných systémoch fungovalo že stačilo veľakrát stláčať kombináciu ctrl+alt+del kde sa následne ukázala možnosť nahodiť meno užívateľa a heslo, prípadne vyskočila tabuľka, ktora tebe chýba. Aj keď niesom istý či to funguje aj na win10. Skús a uvidíš. Za to nič nedáš. Voľakedy sa to stávalo na starých pc, kde človek sa hral s nastaveniami uzamknutia alebo pripadne s nastaveniami autorizácie a potláčal čo nemal.

edit: Niečo som našiel, aj ked to patri ešte k win7

citácia : Windows 7

Je dôležité, aby bol počítač zabezpečený tak, ako je to len možné. Jednou z možností zabezpečenia je aj zapnutie zabezpečeného prihlasovania, ktoré vyžaduje, aby bolo pri prihlasovaní potrebné stlačiť klávesy Ctrl+Alt+Delete. Použitie zabezpečeného prihlasovania poskytuje dodatočnú úroveň zabezpečenia počítača tak, že sa zobrazí pôvodná prihlasovacia obrazovka systému Windows. Ak je zapnuté zabezpečené prihlasovanie, iné programy (napríklad vírus alebo spyware) nemôžu zachytiť zadávané meno používateľa a heslo.

zdroj: http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows/enable-disable-ctrl-alt-delete-logon#1TC=windows-7

čiže možno sa ti zapla vyššia ochrana ako je niečo toto podobné :-)

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace