Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Po aktualizaci win 10 neznámé cesty k výchozím programům

[VYŘEŠENO] Po aktualizaci win 10 neznámé cesty k výchozím programům

Dotaz vyřešen reakcí: 16.01.2018 21:47

16.01.2018 20:25
příspěvků:22

Zdravím kamarádi, včera jsem aktualizoval (po několika odkladech)svůj OS MS WIN 10, ihned po aktualizaci mi zmizely všechny položky ze startu, čemuž jsem nepřikládal žádnou váhu, nyní v tom však vidím spojitost s mým současným problémem, protože při bližším zkoumání jsem zjistil že zástupci měli změněný disk na kterém jsou nainstalovány. U výchozích programů se nyní nezobrazuje ikona a po otevření mi to píše cestu k programu která ale nikdy taková nebyla (Všechny programy mám na D, C mám pouze na OS) viz příloha. Řekl bych že ten samý problém nastává i při spouštění GTA V kdy se mi celá hra začne znovu stahovat i když jsou už dávno všechna data na D, a to i v případě, že hru pouštím přímo ze složky kde je nainstalovaná. Nevíte někdo, co s tím? Předem Vám děkuji za rady.

16.01.2018 21:18
ověřen
příspěvků:4 972

Podle přílohy jsou programy na C.

Sice sis asi všechny programy dal na D, ale nainstalovalo se to do Program Files na C. To je správně. Jen je třeba tu cestu nyní potvrdit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.01.2018 21:46
příspěvků:22

Takže mám u každého programu a hry co mám v PC tuto opravu dělat manuálně? Bohužel v tom nevidím efektivní řešení. Pomohlo mi vrátit počítač do stavu před poslední aktualizací.

16.01.2018 21:47
ověřen
příspěvků:4 972

Tak tu aktualizaci zase odeber, pokud myslíš že se to vyřeší.

Případně lze použít bod obnovení do doby, kdy to fungovalo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace