Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Po aktualizaci problémy s grafikou
|<<1>>|

[VYŘEŠENO] Po aktualizaci problémy s grafikou

Dotaz vyřešen reakcí: 05.06.2018 16:15

18.04.2018 13:34
příspěvků:35

Zdravím,

aktualizoval jsem systém na nejnovější verzi přes Windows 10 Upgrader, ale po aktualizaci mi u pár her nejde grafika tak dobře jako předtím (než jsem systém zaktualizoval). Buď mi obrazovka zčerná úplně nebo mi grafika problikává (nebo jak to vysvětlit, viz. odkazy na videa). Také mám problémy se školním tabletem (ty s Windowsem), na kterém hraju hry - tam se stává u pár her, že je vidět jen "půlka" obrazovky. Nevíte prosím, co s tím mám dělat? Mám počkat na další aktualizaci?

Díky,

Odkaz na videa: http://leteckaposta.cz/529424853

18.04.2018 13:39
příspěvků:230

Zkusil bych přeinstalovat ovladače ke grafické kartě. K tabletu je možné, že ty hry jsou dělané v jiném rozlišení než máš ty tablet. S tím pravděpodobně nic neuděláš.

18.04.2018 13:51
příspěvků:35

Jak ty ovladače mám přeinstalovat? A ty ovladače budu přeinstalovávat po každé aktualizaci nebo jen jednou a třeba i na vždy? Jinak u toho tabletu ty hry před tou aktualizací šly normálně, ale teď po aktualizaci je u pár her vidět jen půlka obrazovky.

19.04.2018 07:06
příspěvků:230

Teď jestli si dobře rozumíme. Máš PC/notebook, kde jsi stáhl aktualizace a problikává ti grafika u her. Pak máš školní tablet kde ti hry běží na jiné rozlišení než je tablet. Chápu to dobře nebo jde jenom o ten tablet? Jinak pokud jde i o to PC, tak zjisti jakou grafickou kartu máš a pak na stránkách výrobce stáhneš aktuální ovladače a nainstaluješ je.

27.05.2018 12:03
příspěvků:35

Stáhl jsem nejnovější ovladače grafiky Intel a pořád nic. A jediné východisko je (aby to přestalo "blbnout"), je nahrávat hru přes klávesovou zkratku Win+Alt+G - to pak přestane "blbnout", ale pak budu zbytečně nahrávat. Co mám dělat, aby to šlo a neproblikávalo?

27.05.2018 12:44
ověřen
příspěvků:4 972

Tak co ti vlastně nejde, grafika, nebo nahrávání?

Tu poslední aktualizaci můžeš odinstalovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.05.2018 12:46
příspěvků:35

Nejde mi grafika. Nahrávání jo. Jinak jakou aktualizaci myslíš - toho ovladače nebo systému?

27.05.2018 12:46
ověřen
příspěvků:4 972

Aktualizaci systému.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.05.2018 12:48
příspěvků:35

Tak jak můžu tu aktualizaci systému odinstalovat - jak se to dělá?

27.05.2018 12:50
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.05.2018 12:54
příspěvků:35

Díky. Až to odinstaluji, tak se ozvu...

27.05.2018 12:55
ověřen
příspěvků:4 972

Pak musíš restartovat PC.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.06.2018 12:30
příspěvků:35

Už to chystám odinstalovat, našel jsem to, ale nelze na to kliknout pravým tlačítkem myši, abych vybral volbu "odinstalovat". A navíc to není ani nahoře vedle volby "uspořádat". To musím ještě odinstalovat ty novější aktualizace, abych mohl odinstalovat i ty staré, nebo proč nemůžu odinstalovat aktualizaci z března (po ní je ještě aktualizace z dubna a z května)?

03.06.2018 12:35
ověřen
příspěvků:4 972

Ovladací panely - Zobrazit aktualizace.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.06.2018 12:36
příspěvků:35

Nikde žádné Zobrazit aktualizace nevidím v těch Ovládacích panelech. Nebyl by prosím obrázek nebo co tím bylo myšleno?

03.06.2018 12:41
ověřen
příspěvků:4 972

Tady:

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.06.2018 12:42
příspěvků:35

Děkuji, ale tam jsem už byl a povídám, že nemohu odinstalovat aktualizaci z března (ta, co mi nejspíš pokazila grafiku). Pokud chci odinstalovat aktualizaci z března, musím odinstalovat i ty další, co přišli po ní, aby poté šla odinstalovat i ta z března?

03.06.2018 12:45
ověřen
příspěvků:4 972

Netuším, měla by jít odinstalovat jen ta jedna.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.06.2018 12:56
příspěvků:35

Vím, že můžu odinstalovat aktualizaci pod názvem Aktualizace pro Microsoft Windows (nainstalovaná 18. 5. 2018), ale ty starší aktualizace pod stejným názvem, ale s jiným číslem a s daty 11. 5. 2018, 16. 4. 2018 a 18. 3. 2018 nelze odinstalovat. Jako by ta novější aktualizace nemohla ani bez jedné z těch předchozích sama fungovat (nebo co). Nebude to náhodou tím?

03.06.2018 12:58
ověřen
příspěvků:4 972

Odinstaluj tu poslední a uvidíš zda to pomůže.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace