Úvod > Fórum > Hardware > Servery > Plugin Jails

Plugin Jails

25.07.2012 13:27
příspěvků:95

Ahoj,Včera jsem si stáhl plugin Jail Funguje Perfektně bez problému na Forum toho pluginu jsem se díval a dokonce jsem psal adminovi pluginu ale neodpověděl.Vytvořil jsem si vezeni i tu zónu.A když chci někoho uvěznit tak dám /jail hrac jmeno:jmenocely 1m nwm!

Takhle je to podle návodu od tvůrce ano,ale on to natacel v BETA verzi.Takže se pčíkazy změnily když sem dal ten prikaz tak mi to napsalo: /jail (set) (player) player to chápu ale set to ne.

Proto prosím ti kteří mají s pluginem zkušenosti ať mi odpoví co znamená (set)

a jak hráče uvěznit.
Díky Všem.

06.07.2013 16:12
příspěvků:9

Stačí napsat /jail help nebo /jail a vypíše ti to co máš napsat a myslím, že je to /jail (nick) (jméno_jail) (cela) (trvání) (důvod).

07.07.2013 09:49
příspěvků:272

Já měl nějakej základní jailplugin kde jsem zadal /jail (jmeno_hráče) (doba_trvání) (důvod) a bylo to ok.

Jinak chci se zeptat, kde se dá stáhnout novější verze bukkitu? Mě to vždy stáhne starší a sama se mi aktualizuje, bohužel mi to vyhodí hlášku po stáhnutí, že nemám oprávnění ukládat, což je dívné, protože mám jedinej já pc a jsem adminem

07.07.2013 10:21
příspěvků:5 728

cadej:dej pustit jako admin (pres pravy tlacitko).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
07.07.2013 13:11
příspěvků:9

Nebo to stáhni rovnou z http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/ , jsou tam nejnovější verze.

A nejlepší Jail je v pluginu essentials.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace