Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > pípání a blokování klávesnice

pípání a blokování klávesnice

21.08.2008 17:32
příspěvků:5

ahojte,

určitě to všichni znáte, ale chtěl sem se zeptat jestli se to nedá nějak vypnout nebo tak nějak. Mám na mysli to, když zmáčknete třeba tři nebo čtyřy klávesy zároveň, tak začne počítač pípat a poslední klávesa, co byla zmáčknuta nereaguje a ani další co následně zmáčknete. tento problém mě začal vadit až teď, protože jsem začal hrát jednu závodní hru (NFS U2) a když tam řídím (držím šipku nahoru jako plyn a řídím šipkama doleva a doprava) a přitom potřebuju zmáčknou ALT (dusík) tak se mi zasekne řízení doleva, doprava to funguje, ale doleva prostě nezatočím. A stejně to funguje, když se tlačítkem B ohlednu dozadu, opět můžu s tímto pohledem zatáčet doprava, ale doleva vůbec, dočkám se jen pípání zevnitř počítače.

Takže jestli někdo vítě, zda a jak je možné tomu předejít byl bych vděčný za radu

09.09.2008 08:23
moderátorověřen
příspěvků:282

Ja bych poradil jen odpojit pc speaker ve skrini, pak by ti ale nepipalo vubec nic. Ale pokud by ti to nevadilo je to stoprocentni reseni

09.09.2008 14:36
příspěvků:5

Mno nevím, mám trochu jiný názor než kolega, podle mě je v háji klávesnice. Zkoušel jsi přehodit jinou ???

13.11.2008 09:33
příspěvků:72

<fieldset><legend>lorduh</legend>ahojte,

určitě to všichni znáte, ale chtěl sem se zeptat jestli se to nedá nějak vypnout nebo tak nějak. Mám na mysli to, když zmáčknete třeba tři nebo čtyřy klávesy zároveň, tak začne počítač pípat a poslední klávesa, co byla zmáčknuta nereaguje a ani další co následně zmáčknete. tento problém mě začal vadit až teď, protože jsem začal hrát jednu závodní hru (NFS U2) a když tam řídím (držím šipku nahoru jako plyn a řídím šipkama doleva a doprava) a přitom potřebuju zmáčknou ALT (dusík) tak se mi zasekne řízení doleva, doprava to funguje, ale doleva prostě nezatočím. A stejně to funguje, když se tlačítkem B ohlednu dozadu, opět můžu s tímto pohledem zatáčet doprava, ale doleva vůbec, dočkám se jen pípání zevnitř počítače.

Takže jestli někdo vítě, zda a jak je možné tomu předejít byl bych vděčný za radu

Jedná se hardwarové omezení klávesnice. Pokuď si pamatuji správně tak u starších non-windows a některých novějších win klávesnic, byl limit na 3-4 maximálně najednou použitelné klávesy.

Osobně vlastním Logitech Wave Keyboard USB, kde je limit tuším pět kláves. Tudíž to nevyřešíte jinak než nákupem kvalitnější klávesnice nebo změnou způsobu hraní.

Just because you´re paranoid don´t mean they´re not after you
24.06.2010 17:37
příspěvků:2

Ty woe co ty si za pycu kdyz pouzivas dusik do zatacky fakt totalni no-brain na kvadrat.

Nejezdis to nahodou zavodne ? Jako na svete je hodne kokotu ale ty si vsech futral.

24.06.2010 20:58
příspěvků:208

[quote="Driver"][/quote]

Príspevok 1 a vyadrenie k teme IQ-50 a k tomu prisluchajúci prejav, oplzlosti ti idu však?, aj hlúpost je dar boží.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace