Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > PC sestava na kontrolu

PC sestava na kontrolu

22.06.2017 16:12
příspěvků:8

Zdravím chtěl bych si nechat zkontrolovat PC. Zajímají mě věci typu "chce to silnější zdroj" nebo "koukni na jinou ZK páč nepodporuje to a ono" popřípadě pomoct to zoptimalizovat, aby nějaká komponenta zbytečně nebrzdila jinou.

rozhodně nestojím o diskuzi "a proč to vlastně chceš", "to nevyužiješ" a podobně

https://www.czc.cz/848kdoev9chh5bb9eub75shm38/seznam

Díky

26.06.2017 19:56
příspěvků:757

Pokud si jen nehraješ na sestavování virtuálního PC, vzal bych rychlejší SSD do M.2 slotu a lepší monitor (ne s TN panelem). Účel sestavy chybí, tudíž nejde posoudit, jestli je to 80k vyhozených oknem.

27.06.2017 08:48
příspěvků:8

Díky, ale už mám objednáno :-) Pár změn jsem už i udělal než je tady. O M.2 jsem uvažoval, ale vzhledem k tomu, že je to 100% herní PC, tak je zbytečná. Ta vyžší přenosová rychlost se v tomto případě vůbec neprojeví. A na CZC po tom co jsem vyfiltroval požadavky na monitor, tak jinej než TN panel ani nezbyl :-D Ale i ten jsem vyměnil za jinej co podporuje G-sync :-D

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace