PC sestava cca 30000kc

12.08.2015 09:44
příspěvků:3

Čau chtěl bych nějakou herní sestavu s novým procesorem i5-6600, jestli to teda má cenu.

17.08.2015 06:38
ověřen
příspěvků:442

Pokud vím i5-6600 zatím nevyšel. V nabídce je zatím i5-6600K (taktovací).

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
17.08.2015 12:21
ověřen
příspěvků:442

Zapoměl jsem dodat, že nové Skylake jsou předražené a vychází to lépe s Haswellem.

Požaduješ periferie a OS?? Prosklenou case a barevné sladění?

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
19.08.2015 07:12
příspěvků:3

já počkám až vyjdou všechny ty nové procesory, mělo by to být v nejbližší době a pak uvidíme jaká bude ta cena, periferie+ monitor mám, bez operačniho systému, barevně sladěné komponenty nepotřebuji a prosklený case taky ne

20.08.2015 05:33
ověřen
příspěvků:442

Na haswellu bych to viděl takto:

http://www.czc.cz/c5j5dpq9s4jnp8i52fa9a711s5/seznam

V případě že máš monitor s větším rozlišením jak FullHD (1920*1080px), tak bych doporučil vzít AMD R9 390 a silnější zdroj (případně v seznamu poupravím). :-)

Skylake nabízejí převážně jen silnější grafické jádro (v případě použití grafické karty se nevyužije), jsou dražší a mají dražší základní desky.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
20.08.2015 06:21
příspěvků:3

kdybych chtěl ještě lepší procesor tak jaký? Myslíš teda že ty nové procesory nebudou lepší, že se nevyplatí na ně čekat?

monitor mám benq 2411l

20.08.2015 06:32
ověřen
příspěvků:442

Lepší procesor bych bral Xeon.

http://www.czc.cz/intel-xeon-e3-1231v3/153117/produkt

Možná že budou výkonnější, třeba překvapí, ale nebude to takovej nárůst, aby se to cenově vyplatilo. Jestli chceš, tak můžeme počkat a já se na ně pak mrknu.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace