Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > PC při zapnutí píská a nenaběhne

PC při zapnutí píská a nenaběhne

22.05.2009 05:06
příspěvků:1

Mam problem s pc .Pri zapnuti pc nenabehne obrazovka ale piska jeden dlhy a dva kratke za sebov opakovane.Vie niekto poradit co s tim mozem robit alebo v com je problem,a ako sa to da spravit.Diki.Jasi mislim ze je daco z grafikov,alebo zdroj diky za radu.

10.10.2010 12:08
příspěvků:2

Ahoj,ano je to skutečně problém s grafikou,podívej se zda je pořádně zasunuta ve slotu,případně vyměnit.

17.12.2011 14:48
příspěvků:1

prosim vas mam problem poznate asi v telefonoch operacnz sisitem android da sa tam stiahnut aplikacia viber volanie a posielanie sms zadara mam doma wifi islo mi to posielat ale uz dva tyzdne mi to nejde ale ked sa pripojim na wifi inde ako doma tak mi to ide.Bude nieco zle nastavene v pc? Wifi mam belkin internet a vsetko ostatne mi vo fone ide len ten viber nie kde je chyba?

17.12.2011 14:51
příspěvků:1 920

Založ si vlastní téma s problémem a poradíme ti, ale určitě nepiš svůj problém do tématu který se týká něčeho jiného a je 2 roky starý!!!

kategorie pro mobilní telefony:
http://www.pcforum.cz/viewforum.php?f=53

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace