PC nejde zapnout

22.11.2015 01:56
ověřen
příspěvků:3

Ahoj, poprosím o radu. Nechal jsem zaplý PC s tím, že si stáhnu hru přes steam a odjel jsem pryč. Po návratu (cca 4 hodiny) PC svítil (LED osvětlení) a spolu s ním i klávesnice. Na poklepaní klávesnice PC nereagoval a myš byla mrtvá, takže jsem PC restartoval pomocí tlačítka na case. Po zmáčknutí reset tlačítka se PC vypl, ale už nenaběhl,jako by byl vypojený ze sítě. Měl jsem doma náhradní zdroj, tak jsem ho zkusil vyměnit, také bez úspěchu. Všechny kontakty jsem kontroloval, zapojené jsou všechny dobře a poslední 3 měsíce jsem žádný komponent neměnil ani neodebral. Je možné, aby základní deska odešla takto za "chodu", nebo je problém v něčem jiném?

Děkuji za pomoc :-)

22.11.2015 09:00
ověřen
příspěvků:4 972

Možné to jistě je. Pokud není v chodu, tak odejít nemůže :-) Zkoušel si Bios, případně F8?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.11.2015 20:40
ověřen
příspěvků:3

To bych se do BIOSu nějak dostat, ale mě se po stisknutí tlačítka nic neděje

23.11.2015 09:18
ověřen
příspěvků:4 972

Podívej se zda na desce nejsou vyteklé kondenzátory a také na 3 minuty vyndej baterii na desce. Co ledky nesignalizují něco, nebo je tma?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.12.2015 06:58
ověřen
příspěvků:3

Vyřešeno, poslal jsem PC do reklamace, bylo to opravdu základní deskou :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace