Úvod > Fórum > Internet > Pár statistických otázek

Pár statistických otázek

15.12.2019 11:52
příspěvků:1

Zdravím,

dostal se mi do rukou úkol s otázkami, na které po celém víkendu pořád nedokážu najít odpověď, tak jsem doufal že bych mohl najít pomoc tady, jelikož se najdou určitě zkušenější.

Potřeboval by jsem zjistit, kolik pevných internetových přípojek je v mém okrese? (ČB)

Pro kolik % lidí v Jihočeském kraji je dostupný optický internet?

a v jakém kraji je nejrychlejší internetové připojení?

Bylo mi řečeno, že můžu využít všech zdrojů, proto píšu i tady.

Za odpovědi budu moc vděčný, už mi z toho googlení vypadají vlasy.

15.12.2019 13:14
ověřen
příspěvků:2 090

Nechci být plešatý, takže za tebe googlit nebudu

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
15.12.2019 17:16
příspěvků:221
ftwntx | 15.12.2019 11:52

Zdravím,

dostal se mi do rukou úkol s otázkami, na které po celém víkendu pořád nedokážu najít odpověď, tak jsem doufal že bych mohl najít pomoc tady, jelikož se najdou určitě zkušenější.

Potřeboval by jsem zjistit, kolik pevných internetových přípojek je v mém okrese? (ČB)

Pro kolik % lidí v Jihočeském kraji je dostupný optický internet?

a v jakém kraji je nejrychlejší internetové připojení?

Bylo mi řečeno, že můžu využít všech zdrojů, proto píšu i tady.

Za odpovědi budu moc vděčný, už mi z toho googlení vypadají vlasy.

Dobrý den, možná najdete informace zde: https://www.ctu.cz/

Detailní přehled o tom, jaká telekomunikační infrastruktura je po celé České republice k dispozici, případně jaká je naplánovaná výstavba, existuje. Český telekomunikační úřad (ČTÚ) totiž sbírá každý rok informace o dostupnosti internetového připojení. Odevzdání dat je pro všechny podnikatele v elektronických komunikacích povinné. Sběr dat sice nezahrnuje různé neveřejné sítě, provozované často občanskými spolky, ale komerční poskytovatelé jsou zahrnuti všichni – takových je v Česku přes 1 300.

16.12.2019 16:43
příspěvků:30

LOLEC

JSEM DOBRY FANOUSEK ONDRY VLO4KA a jsem dobry v pocitacich
16.12.2019 16:44
příspěvků:30

Zdravím,

dostal se mi do rukou úkol s otázkami, na které po celém víkendu pořád nedokážu najít odpověď, tak jsem doufal že bych mohl najít pomoc tady, jelikož se najdou určitě zkušenější.

Potřeboval by jsem zjistit, kolik pevných internetových přípojek je v mém okrese? (ČB)

Pro kolik % lidí v Jihočeském kraji je dostupný optický internet?

a v jakém kraji je nejrychlejší internetové připojení?

Bylo mi řečeno, že můžu využít všech zdrojů, proto píšu i tady.

Za odpovědi budu moc vděčný, už mi z toho googlení vypadají vlasy.

DRZ HUBU DIKY GOGOOGOGLKIII SAM JOOOO neposles merunku na snapchat?

JSEM DOBRY FANOUSEK ONDRY VLO4KA a jsem dobry v pocitacich
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace