Úvod > Fórum > Inzerce, bazar > Práce > P: Programovanie mikrokontrolérov Arduino dosiek ESP a AtMega čipov

P: Programovanie mikrokontrolérov Arduino dosiek ESP a AtMega čipov

12.08.2018 23:04
příspěvků:1

Ponúkam programovanie čipov AtMega a vývojových dosiek z rodiny Arduino či ESP8266/ESP32. K programom pre vývojové dosky tvorím i interaktívne webové rozhrania, prostredníctvom ktorých je možné tieto dosky ovládať.

Vrámci posledného roka som robil veľa zaujímavých projektov a taktiež aj vlastných, jednalo sa o ovládanie domov, ovládanie hlasom, ovládanie iných spotrebičov na základe času, alebo na základe počasia. Projekty, ktoré som robil môžete nájsť aj na mojom webe, verím, že sa vám niečo z dostupných zapáči, prípadne viem urobiť verziu priamo pre vás na mieru. Dokážem merať veličiny, zasielať ich na web, kde sa dáta spracúvajú, archivujú, beží tam logika daného systému a mikrokontróler vďaka pripojeniu k stránke dokáže ovládať všetky výstupy, je ho možné vzdialene reštartovať odkiaľkoľvek na svete. Všetky systémy sú vhodné aj pre laikov.

Web: https://arduino.php5.sk
Teším sa na váš e-mail.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace