Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > ovladač hry z PS2 na PC

ovladač hry z PS2 na PC

15.08.2015 08:44
příspěvků:5

připojil jsem redukcí ovladač určený na PS2 k PC.PC mi hlasí OK,ale ovladač nereaguje ve hře a dokonce ani v emulatoru,když jsem zkoušel kalibraci

15.08.2015 10:27
ověřen
příspěvků:4 972

Co je to za redukci? Tyhle redukce velmi často nefungují.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.08.2015 12:36
příspěvků:5

bluespirit: http://www.playstation3hry.cz/Redukce-pro-pouziti-PS2-ovladace-na-PS3-nebo-PC-d362.htm

15.08.2015 12:39
ověřen
příspěvků:4 972

To je přesně ten případ kdy to jít může, ale nemusí. Je k tomu nějaký ovladač k instalaci?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.08.2015 12:51
příspěvků:5

mám akorát řiditka Ducati corse a tu redukci, a snažím se najít k tomu vhodnou hru

15.08.2015 13:03
ověřen
příspěvků:4 972

Obávám se, že tahle redukce už z principu fungovat nemůže. Musel by tam být převodník a pak by to bylo přece jen dražší, ale neviděl jsem, takže jenom názor.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.08.2015 13:52
příspěvků:5

redukci s převodníkem se mi zatím nedaří nikde najít

15.08.2015 14:00
ověřen
příspěvků:4 972

Myslím že nic co bude na 100% funkční nenajdeš. Zkusil bych eBay, ale cena může být kolem 50-100 $$.

Tady jde o to, že ten analogový "volant" má 9 pinů. 1x GND /tedy zem/ a osmkráte něco..nahoru, dolu, doleva, doprava atd.

USB má jenom 4. GND, +5V a dva jsou na digitální data. Aby ro celé fungovalo, je třeba ta analogická data převést na digitální.

To se za 2 stovky fakt nesežene.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace