Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Osobní firewall
|<<1>>|

Osobní firewall

21.07.2005 16:27
moderátorověřen
příspěvků:537

Dnes již nezbytná součást každého počítače.

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
21.07.2005 17:10
příspěvků:2

a jeste nezapomenout na antivir a neco proti spyware a spol a odpojit pocitac od site : :P

21.07.2005 21:06
příspěvků:3

Ja pouzivam KPF, ale od doby, kdy Avast prisel s Webovym stitem tak mam KPF pomalu mimo. Neodchyti me zadny prichozi pokusy o pripojeni atp. Hlasi jenom zameny programu, no proste veci ktery se deji u me na PC. Na foru Avasta mi rekli, ze je problem u KPF a ze jsou dohodnuty, ze v dalsi aktualizaci by melo byt po problemu. Ha aktualizace probehla, ale probelm pretrvava dal :-(. A ani beta verze KPF nepomahaji.

22.07.2005 05:27
příspěvků:4

Avast nepouzivam, takze si nejsem jisty, ale pokud bys Avast pouzil jen na kontrolu viru a ten webovy stit vypnul? Potom by KPF plnilo svou funkci na 100%??

22.07.2005 10:17
příspěvků:3

<fieldset><legend>satoo</legend>Avast nepouzivam, takze si nejsem jisty, ale pokud bys Avast pouzil jen na kontrolu viru a ten webovy stit vypnul? Potom by KPF plnilo svou funkci na 100%??

No ten webovy stit je na kontrolu viru. Melo by to fungovat tak, ze nes se soubor stazeny z netu ( taktez stranky ) ten webovy stit zkontroluje na vyskyt viru. Uz se hodnekrat tohle hodilo :-). Ale nevim jestli by pouze stacilo ho vypnout, protoze jsem cetl, ze to nepomaha, ale zkusit bych to mohl ;).

22.07.2005 17:17
příspěvků:4

Jasny. Tak to bych ho bezet radeji nechal. Dneska je to na netu samy sajrajt.

22.07.2005 20:36
příspěvků:3

<fieldset><legend>satoo</legend>Jasny. Tak to bych ho bezet radeji nechal. Dneska je to na netu samy sajrajt.

No tak ja to teda vyzkousel ho vypnout a nepomohlo to vubec. Chtelo by to asi jiny Firewall ;). Ale nejak se v tom moc nevyznam. Neporadili byste mi nekdo neco??

25.07.2005 02:35

(neregistrovaný)

Kerio ok.. nemam s nim zadny problem.. pouziva, vice jak rok

29.07.2005 22:58

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>LeClair</legend>Kerio ok.. nemam s nim zadny problem.. pouziva, vice jak rok

Ja jsem s nim teda problemy mel-zpomaloval mi dost viditelne internet.....

30.07.2005 10:26
příspěvků:5

no, ja to resim tak, ze mam doma router se serverem, na kterem bezi kerio winroute firewall... tim padem se mi nijak nezpomali pc a firewall zabezpeci celou sit... navic i routuje a umoznuje spravu cele site... Mam to na PC Pentium II Celeron 400MHz, 320MB ram, 2 sitovky + wifi karta... dokaze take delat grafy a statistiky pron jednotlive uzivatele (jake www navstivili, co stahovali, atd...)

08.08.2005 19:21

(neregistrovaný)

Muzes skusit outpost ja ho pouzivam a je v poho dokonce je lepsi nez kpf

27.08.2005 19:19

(neregistrovaný)

Kerio je sux zatezuje strasne CPU a to mam AMD XP+ 2500@3200

Kerio sem kdysi taky pouzival na lance 40-50mbps rychlost a hupla kerio 100% CPU presel sem na sygate docela v poho ale muj favorit je TPF na widlich a na druhym PC samozdrejmne iptables :-)

30.08.2005 22:37

(neregistrovaný)

...a nemám problémy. 8)

23.10.2005 09:01

(neregistrovaný)

Ja jsem vyzkousel Sygate, Kerio a jeste i par dalsich kousku, a ted jsem zakotvil u Norton Internet Security. Je to takove komplexni reseni-firewall, spolehlivy antivir, je tam i nejaky filtrovac reklamy a rodicovsky zamek,fakt dobra vec na neposedne rodice;-)

Nez jsem obevil tohoto Nortona tak jsem byl nejvice spokojeny se Sygatem

02.11.2005 21:35

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?
Mam zapnute automaticke aktualizace.

Linux ? .. baaah tech mam hafo, temer vsechny bez firewallu... staci pouze kontrolovat updatey jako na widlich a je to... a samozrejme vedet co tam mas zpustene.

02.11.2005 21:44
moderátorověřen
příspěvků:537

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?

Mam zapnute automaticke aktualizace.

mel jsem za to ze na windows jsou aktualizace i bezpecnosti dosti opozdenou zalezitosti

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
21.12.2005 11:43

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?
Mam zapnute automaticke aktualizace.

Linux ? .. baaah tech mam hafo, temer vsechny bez firewallu... staci pouze kontrolovat updatey jako na widlich a je to... a samozrejme vedet co tam mas zpustene.

Jakou že to máš IP, já bych si na ni přes tvoje PC (když nemáš FW) něco vybral ze Státní banky. Samozřejmě že pouze pro sebe. :-D :-D :-D

18.02.2006 09:38

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?
Mam zapnute automaticke aktualizace.

Linux ? .. baaah tech mam hafo, temer vsechny bez firewallu... staci pouze kontrolovat updatey jako na widlich a je to... a samozrejme vedet co tam mas zpustene.

A ses si jistej ze mas verejnou adresu? :-)

31.07.2006 18:09

(neregistrovaný)

Starý terminál NEOWARE doplněný o jednu síťovku (300MHz GEODE + 64MB RAM + 2xNIC REALTEK, z toho jedna int.), ve 32MB flashce nastřelený m0n0wall. Plná spokojenost. :-D

30.04.2007 17:53

(neregistrovaný)

Panda Titanium Antivirus 2007 + Firewall a mám klídek.Doporučuju i když cena je kolem 1500.www.pandasoftware.cz

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace